Sari la conținut

Atas Jawa 250-350


amon
 Share

Postări Recomandate

Salut. Caut sa cumpar un atas pentru jawa de 250 sau 350 in stare cat de cat bunisoara.

Scuze pentru acest anunt care nu e la locul potrivit dar cred ca aici sar putea sa-l vada cine trebuie.

Multa bafta si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Caut sa cumpar un atas pentru jawa de 250 sau 350 in stare cat de cat bunisoara.

Scuze pentru acest anunt care nu e la locul potrivit dar cred ca aici sar putea sa-l vada cine trebuie.

Multa bafta si asfalt uscat.

sal.Jawa era echipata original cu atash Velorex.asta si numai asta e un atash original de jawa.sunt rare asha ca nu cred ca o sa gaseshti prea usor.pe de alta parte atasurile de IJ sunt destule.depinde ce vrei:functionalitate sau originalitate.unul de Jupiter[atas]stiu si eu.eu sunt din sighisoara by the way.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu unul Velorex ... de la o Jawa mai veche ...

sper sa nu fie spart ... cat dai pe unul din asta..

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bah sper ca nu vrei sa-i dai vreo tapa la saracul om.fii om serios.te rog eu.

nu-mi sta in fire sa fac chesti din alea de care zici. Am cumparat acum 8 ani o motocicleta Jawa faramata cu atas. Atasul l-am lasat intr-o curte dintr-un sat de langa Focsani ... pentru ca nu-mi trebuia. Si de felul meu sunt serios. Nu-mi place sa-mi bat joc de oameni. Am spus ca nu-i stiu starea tehnica, pentru ca nu am fost de mult pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...