Sari la conținut

Site-uri cu comuniste


CrazYRaveN
 Share

Postări Recomandate

Ma gandeam ca daca tot e frigaraie afara si a cam trecut sezonu sa ne mai clatim si noi ochii cu motociclete vechi(de preferat dragele noastre comuniste).Eu nu stiu alte site-uri de moto decat cele romanesti.Cine stie altele decat nimicul pe care il stiu eu...cu comuniste restaurate,modificate samd...poate posta aici linkuri. O iarna uscata pt toti "colectionarii" de batranici!!! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze motoare

 

un site cu doua tone de poze. de la 1900 la 2009. poze bune pe fundal alb majoritatea. un site care mi-a folosit de multe ori...

nu numai motoare vechi, nu numai motoare din afara blocului comunist, dar si noi si comuniste...

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca m-ai spart cu site-ul asta. Nu site-ul in sine ci, iata ce am gasit ! (cu ce seamana ??? ):

 

HONDA DREAM 1962:

Honda-Dream-305-1962.jpg

Editat de RaduI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze motoare

 

un site cu doua tone de poze. de la 1900 la 2009. poze bune pe fundal alb majoritatea. un site care mi-a folosit de multe ori...

nu numai motoare vechi, nu numai motoare din afara blocului comunist, dar si noi si comuniste...

 

Traiasca mama ta , frumos site, ai cu ce sa-ti clatesti ochii :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai siteul asta a fost un fel baumax pentru mine ca am folosit vreo 60 de poze de pe el, proiect in desfasurare de altfel ca sa tapitez peretii garajului cu poze....

momentan nu merge photobucket-ul... o sa postez o poza cu tapetul... hahahhah ideea era sa gasesc poze cu moto pe fundal alb ca sa pot printa ok....

 

ps. cu honda aia si eu zic ca ei au facut xeroxu... es era deja... oricum singura honda care m-ar interesa ar fi o Honda-GL1800-2006 cu atas... de drum... lung... confort, siguranta ca nu cred ca ar vrea nimeni sa dea peste un asa autobuz... da na cand ma fac "mare"....

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...