Sari la conținut

Gilera Runner


c0s
 Share

Postări Recomandate

pretul unui astfel de scuter depinde de anul fabricatiei, cilindree, de starea tehnica si optica. cred ca incepe undeva pe la 400(care mai merge o vara...) pana pe la 2000(nou, sau aporape nou)

eu as recomanda, sa fie cat mai nou... dar asta se reflecta in pretz... si sunt banii tai (adik tu sti cat vrei/poti sa dai pe el)

 

in rest gilera runner este un scuter fain, adik arata fain... dar te-as indruma spre o Aprilia SR. de ce ? deaia :ok: :cheers: pt ca am avut ocazia sa le testez pe amandoua si SR chiar m-a incantat(runneru' doar ca arata mai cool)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul unui astfel de scuter depinde de anul fabricatiei, cilindree, de starea tehnica si optica. cred ca incepe undeva pe la 400(care mai merge o vara...) pana pe la 2000(nou, sau aporape nou)

eu as recomanda, sa fie cat mai nou... dar asta se reflecta in pretz... si sunt banii tai (adik tu sti cat vrei/poti sa dai pe el)

 

in rest gilera runner este un scuter fain, adik arata fain... dar te-as indruma spre o Aprilia SR. de ce ? deaia :ok: :cheers: pt ca am avut ocazia sa le testez pe amandoua si SR chiar m-a incantat(runneru' doar ca arata mai cool)

 

Am mers si eu pe amandoua , si pe mine m-a impresionat mai mult Gilera si ca aspect si ca tot. De aia m-am hotarat asupra ei. Eu as dispune vara asta cam de 1000 de iepuroi pentru motor , si vreau sa stiu daca in banii astia gasesc ceva care sa nu ma tina

o vara
ci mai mult .

 

Mersi si Asfalt Uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o vara... adik cu un runner la 400 euro, nu as zice mergi mai mult de atat...bineinteles dak il exploatezi si tu nu doar il ti sa zici ca ai runner...

 

 

...si ce ar trebui sa verific la el cand il iau ??

 

Asfalt uscat :cheers:

 

am cautat pt tine un topic despre asta, cu speranta ca te pot ajuta... Uite: Cumpararea unei motorete SH

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ziceam ca vreau sa iau unul la 1000 de euro , nu 400 , si te intrebam daca la banii aia gasesc ceva acceptabil , care sa NU ma tina o vara.

bineinteles ca gasesti... trebuie doar sa cauti :cheers:

uite aici unu la 900 euro ,sau la 1050 euro , sau la 1000 euro.

poti sa mai cauti si pe BikeShop

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...