Sari la conținut

30 mai 2006 - Taximetrist Impuscat De Motociclist


B77RIP
 Share

Postări Recomandate

:cheers: eram in taxi cu 2 tovarasi , cand aud in statia taximetristului ducetiva repde pe calea calarasilor ca a fost un coleg impuscat de un motociclist , ajungem acolo vedem omu impuscat in mana ! stiti ceva in legatura cu asta ?? :ok:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit la televizor la stiri doar titlu dar n-am apucat sa vad personal detaliile, dar sunt convins ca nu degeaba s-a ales taximetristul cu mana impuscata.

 

Din ce mia povestit cineva care a vazut stirea, zicea ca: a venit motociclistul pur si simplu si l-a impuscat pe taximetrist fara nici un motiv, iar un alt taximetrist a spus ca au existat altercatii intre cei doi pana sa se ajunga la pistol. Cei trei din masina taximetrsitului impuscat nu sunt "de gasit".

 

Nota 10 motociclistulu din partea mea, sunt prea putin acei taximetristi care nu-ti taie calea, nu-ti intra pe contrasens la semafor chiar daca te vad, isi cer scuze cand gresesc, si alte situatii pe care mai toti dintre noi motociclistii le-am intalnit in trafic.

 

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nota 10 motociclistulu din partea mea, sunt prea putin acei taximetristi care nu-ti taie calea, nu-ti intra pe contrasens la semafor chiar daca te vad, isi cer scuze cand gresesc, si alte situatii pe care mai toti dintre noi motociclistii le-am intalnit in trafic.

 

Pentru ca a impuscat pe cineva ?! Baiete, ai luat-o rau de tot pe aratura, du-te de te cauta.

Ce urmeaza, sa aplauzi un motociclist care impusca o blonda pe motiv ca majoritatea blondelor conduc prost !?

Editat de cosmin_m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...