Sari la conținut

Am Patit-o!


Edgji
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fratilor lasati animalul in pace (pana la prima infatisare) poate ii vine mintea la cap...poti sa sti?!???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din astia o sa existe mereu. Nu poti sa te astepti sa se schimbe ceva, cel putin in urmatorii 10 ani. In Spania de ex, 90% din soferii de masini au fost in tineretzile lor cel putin scuteristi, daca nu motociclisti. Stiu si ei ce inseamna sa fii pe 2 roti. La noi, daca s-ar putea, ar intra si cate 2 masini peste tine pe banda. Sa-i ia draq de idioti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grrrrrrrrrr

m-a lovit si pe mine ieri un bou.statea pe banda de stanga si cand a observat ca are stop separat a iesit in dreapta fara sa se asigure exact peste mine. am tras io de ghidon cat am putut da tot mi-a lovit semnalul de spate noroc ca la mine sunt prinse pe niste racorduri elastice si nu sa stricat nimica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa te speri dar atentie la "animalele imbecile" si eu am avut cateva asemenea incidente minore inainte de "testul final" (eu sper sa fie ultimul de amploarea asta, dar cine stie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tarziu am citit, dar treaba cu sindicatul mi se pare buna dar nerealizabila.

la vorbe multi sunt buni, dar la fapte... ideea este ca " pana nu o patesti, crezi ca nu e adevarat". si in baza acestei idei multi vor prefera sa ramana neutri.

eu merg pe principiul " sa le fie frica de mine" si in trafic, cum greseste unul - mai grav- il articulez. foarte rar iert.

pentru ca stiu, sau sper ca idiotul (a) respectiv alta data o sa fie mai atent.

din arsenal : ii ard la oglinzi - nici nu stiti cat de repede sar de la locul lor.

alea de megane sunt preferatele mele, sau o zgarietura frumusica pe parti, sau la drum lung mai am si cate un magnet pe rezervor.

puteti sa nu fiti de acord cu mine, dar la cate am vazut la mine si prin cate am trecut si am vazut la prieteni ar fi trebuit sa ii omor pe multi deja.

sunt mult prea multi dobitoci.

la astia la asigurari tb sa fi super tare in gura sa nu ii ierti. din experienta, iti spun ca astra sunt cei mai labagii la plati daune la motociclete. slaba consolare, dar...multa bafta.

cozo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la astia la asigurari tb sa fi super tare in gura sa nu ii ierti. din experienta, iti spun ca astra sunt cei mai labagii la plati daune la motociclete. slaba consolare, dar...multa bafta.

 

Ai dreptate COZO si pe zi ce trece imi dau seama ca justitia romana nu pretuieste nici cat negru sub ungie; zi de zi se contureaza tot mai clar ideea ca trebuie sa ne facem dreptate singuri. In privinta soc. de asig. ASTRA nu este prima data cand am probleme cu ei. Anul trecut un dobitoc asigurat la ei a intrat pe interzis si a "aranjat" 4 masini eu am scapat cel mai "ieftin"(bara plastic+far+capota=64 milioane lei) cei de la ASTRA initial aveau de gand sa-mi indrepte capota(este adevarat f.putin atinsa) dar masina avea DOUA SAPTAMANI SI DOAR 300km. noroc cu cei de la leasing care au sarit ca arsi si i-au amenitat cu un proces "zgomotos" altfel o lungeam ca si acum cu idiotul asta(inca nu s-a dat termen de judecare dar astept pt. nu am ce face) iar Cagiva mea zace in casa pe timpul asta fain.

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...