Sari la conținut

mobra hoinar


codrut_01
 Share

Postări Recomandate

salutare , am primit si eu de la unchimiu o mobra cu motor de hoinar , si am o problema cu ambielajul . l am desfacut ieri , si am vazut ca are bataie in biela. o intrebare ar fi : este greu de desfacut motorul sa pot scoate ambielajul de acolo? .... si mai poate fi reparat daca are bataie?. multumesc anticipat , bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , am primit si eu de la unchimiu o mobra cu motor de hoinar , si am o problema cu ambielajul . l am desfacut ieri , si am vazut ca are bataie in biela. o intrebare ar fi : este greu de desfacut motorul sa pot scoate ambielajul de acolo? .... si mai poate fi reparat daca are bataie?. multumesc anticipat , bafta

Daca stii putina mecanica si ai mai desfacut motoare nu-i greu daca nu este imposibil recomand sa cauti unul care stie bine si sa deschizi bine ochii cand lucreaza. Mobra are tot felul de smecherii daca nu le stii este greu. Ambielajul se poate reface dar trebuie cautat un atelier.Mai simplu cauta unul bun s-au nou.

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok , multumesc , dar din intamplare nu sti pe cineva acre are un motor de hoinar montat si sa aiba doar ambielajul si cutia in el? sa nu trebuiasca sa il desfac? pentru ca restul pieselor le am eu , multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...