Sari la conținut

Ij Jupiter 3


Fix
 Share

Postări Recomandate

Am gasit abandonat intr-o parcare un ij jupiter3[cred] in moarte clinica!culmea si cu atas!INTREBARE:merita sa caut proprietarul si sa incerc sa-l readuc la viata?pe ij !prin prelata jerpelita cu care e acoperit pare a fi complet!si cum e ca motocicleta in comparatie cu celelalte ij-uri?ce as putea sa scot la final?poate aveti niste poze!salutari cu faru!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l iei daca ti-l da ieftin.pana in 4 mil maxim.actele costa inca vreo 3 mil.altfel nu

se merita.si asa nu stiu ce satisfactii o sa ai cu ij-ul.cand se strica in drum injuri si iti

vine sa ii dai foc,dar peste ani de zile razi la ce aventuri ai trait(ti-a oferit) cu ij-ul.asta

e singurul lucru bun la ij:aventura :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu!

 

avand in vedere ca exista destule ijuri de vanzare si lumea cam vrea sa scape de ele zic sa nu te incurci cu o "mortaciune". iei unul cu acte noi, in stare de functionare, si eventual la iarna te "bagi in el", ii pui set nou, carbelitor nou, lantzuri noi, schimbi daca e nevoie ceva prin cutia si gata... si daca vrei si mai putine belele si nu prea ai chef de surubareala ia ijul monocilindru (cu versiunile lui planeta, 56, festival, whatever)...

 

 

zic asta pt ca stiu cum iti mananca sufletul o motocicleta pe care am luat'o la saci si stiu cum e sa lipseasca nu stiu ce piulitza cu filet invers de la ambreiaj sau nenorocitele de sigurantze de boltz... :banana:

 

parerea mea.

 

 

Later edit: e culmea... se fura ijuri inmatriculate iar cele parasite prin parcari nu sunt ridicate de tuciurii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ala de pe Grivita din fata blocului de dinainte de pod? Il stiu ca m-am uitat si eu o data la el. Are numar vechi. De proprietar nu stiu nimic, dar am un prieten care sta in blocul ala, poate stie el ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ala de pe Grivita din fata blocului de dinainte de pod? Il stiu ca m-am uitat si eu o data la el. Are numar vechi. De proprietar nu stiu nimic, dar am un prieten care sta in blocul ala, poate stie el ceva.

 

 

daca e cel de dinainte de podul Constanta sigur nu e jupi. si propietaru e un mos care nu vrea sa il vanda :banana: ... asa vrea sa il tina el... sa se afunde cu gumele in asfalt :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ala de pe Grivita din fata blocului de dinainte de pod? Il stiu ca m-am uitat si eu o data la el. Are numar vechi. De proprietar nu stiu nimic, dar am un prieten care sta in blocul ala, poate stie el ceva.

nu e ala!e prin balta alba!cred ca m-ati convins!renunt la idee!va multumesc pt.sfaturi!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-ți una ingrijita care sa nu bagi bani saptamanal..mai bine te chinui cu banii un pic la inceput si apoi defilezi printre comuniste.

mersi pt.sfat!DINTRE TOATE COMUNISTELE CEA MAI BUNA-I JAPONEZA!!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...