Sari la conținut

Enduro Prin Is?!


Postări Recomandate

cool abia ast...o sa urmaresc fiecare miscare..poate prind cate ceva...oricum enduro am vazut in iasi...dar sa fie fata care sa o conduca nuuu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nup e un suzuky dr 400 ..de ce crezi ca e pus la enduro?!!si zuzu ca e mai un :banana: ic..toti zic suzi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nup e un suzuky dr 400 ..de ce crezi ca e pus la enduro?!!si zuzu ca e mai un :banana: ic..toti zic suzi..

 

 

Bine...atunci scuze de la zuzu...hehe...oricum e o vaca veche...dar intradavar e un bike de enduro...pentru un fel de enduro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine...atunci scuze de la zuzu...hehe...oricum e o vaca veche...dar intradavar e un bike de enduro...pentru un fel de enduro.

 

 

e o vaca veche dar nebuna... :banana: ..Am vazut bike-ul si e tare nervos pentru varsta si statura lui...deci...facea :D cu doua persoane pe el si alea cam voluminoase :banana: ..sa o stapanesti sanatoasa Cali si asfalt uscat....( :banana: asta e pt noi...) tie un drum cat mai mlastinos si cum vrei tu... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

permis este?....daca este e foarte bine....daca nu ia-l

si multe drumuri cu zuzu

vezi sa n-o rupi pe coclauri ca s-ar putea ca vaca ta sa dea lapte praf :banana:

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

permis este?....daca este e foarte bine....daca nu ia-l

si multe drumuri cu zuzu

vezi sa n-o rupi pe coclauri ca s-ar putea ca vaca ta sa dea lapte praf :D

bafta

:banana: merci voi avea mare grija de zuzu..permis...inca mai tb sa ast...voi da si pt B ne mai auzim...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

daca are doar kik starter mai degraba stai acasa sau pe asfalt in teren cam greu te vad dand la pedale in pozitii nasoale :rolleyes:

 

deci numai aia care au electric au voie sa se dea prin paduri... hmm.. nu stiam ca asta inseamna enduro.

 

oricum omu crede ca asta e forum de matrimoniale asa ca nu mai conteaza.

Editat de Treijumate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu "prea" ti-am vazut motorul prin oras :bounce:

poate daca treci prin tatarasi....ai sa-l vezi..deocamdata nu l-am scos decat prin preajma..si desigur nu am condus eu(dupa cum am specificat nu am permis ,deocamdata pasagera)daca esti curios de ce nu ies in oras cu el mai multe detalii iti pot oferi at cand vin in fundatie.bafta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai in fundatie sa planuim o tura de enduro nr meu ihl ai in profil

apropo iesim mai multi

iti trimit un pm..ceva... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

zuzu iti va ramane numele

:cheers: nu prea am avut ocazia sa admiram motorul cand ati ajuns in fundatie :burnout: ..va urez bafta si poate o sa-l revad in cursul ac sapt :burnout: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Zuzu la ce motor te referi? Si, nu inteleg inca un lucru: vorbesti la plural sau folosesti pronumele de politete ?

''nu prea am avut ocazia sa admiram motorul ''- probabil e evident ca nu vin singura in fundatie ci insotita de amici ,cu care stau cateva ore bune.

Ma refer la Ktm,singurul pe care l-am zarit at cand am reusit sa-mi fac aparitia prin fundatie,am banuit ca este a-l dumneavoastra...'' va urez bafta ..'' da, fol pronumele de politete...inca nu-mi permit sa nu le folosesc. o saptamana cat mai frumoasa. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

abia imi revin dupa cazatura /arsura pe care am capatat-o la intrunire

recunosc inca mai am de lucru cu comenzile..pana at cuminte..este timp.tin la sanatatea mea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...