Sari la conținut

Accesorii Choper..unde?


sss
 Share

Postări Recomandate

:banana:

Salutare !

Am si eu o intrebare pentru cine ma poate ajuta :Unde pot gasi pentru un choper diferite accesorii gen parbriz,talpici,genti,bare de protectie.Intreb asta pt ca l-am luat chel cand l-am cumparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand or fi pe la magazin

in ultimele 2 zile am trecut de 4 ori pe acolo shi degeaba shi odata era o cretina la bilete shi m0-a pus sa cumpar cartela :D

eu vorbesc cu gardienii aia de acolo si nu mai bag cartela cand intru la metrou ca sa ma duc la motomarket :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vorbesc cu gardienii aia de acolo si nu mai bag cartela cand intru la metrou ca sa ma duc la motomarket :D

 

shi io, doar o data ca eram grabit nu am avut chef sa ma cert cu ei :D

 

nu shtiam ca sunt 2 magazine la metrou la romana, probabil nu era inchis al doilea, eu incercam doar la primul cum intri!!! :cheers: B) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind prieten cu fetele de-acolo,pot sa va anunt ca ACEEASI vinzatoare deserveste ambele magazine...Asa ca daca nu e la unu',probabil ca e la celalalt...

In afara de Motomarket,mai gasiti cite ceva pt. chopper (gen parbriz,in cazul meu) si la Motor Unu,oarecum vizavi de Casa Poporului.

Cu ebay-ul e alta mincare...Am vazut multe articole care erau tot Highway Hawk,adica ce au la Motomarket...Par mai ieftine,da' daca pui si transportul +taxa pt. trimisul banilor,ajungi tot acolo...Singura afacere e sa iei mai multe articole de la acelasi vinzator (combined shipping,cum zic ei),problema e ca la vama taxeaza pachetele cu valoare mai mare de 50 euro.Stiu, pt. ca mi-am luat o gramada de piese pt Hondita (+ altele,mult mai scumpe aici,ex.statii de emisie-receptie). Solutia ideala e sa aveti pe cineva "acolo",sa-i dati banu' aici si sa va trimita (sau aduca ) piesele respective.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...