Sari la conținut

tzeapa de 2000 euro


Vizitator
 Share

Postări Recomandate

a mers cu taxi 2-3 luni si am avut imobilizare. un ligament se rupe in conditii extreme adica accidente sporturi extreme sau foltbal. se poate demonstra oricand. e leziune veche se vede pe firele de la ligamente...care se retrag se chircesc, ca un elastic. intelegi? nu asta e problema....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu degeaba ii zice ca facerea de bine e ca ***erea de mama.

 

textele cu copilasii mei mor de foame, ca am n membrii ai familiei bolnavi, 2-3 lacrimi acolo sunt gratis

 

Noroc sa iti recuperezi sanatatea in primu rand si apoi banii.

 

Acum baga la cap (si tu si alti potentiali) ca sa mergi pana la capat conform legii nu e razbunare pe vinovat nu e nimic personal ci e lucrul corect care trebe facut. Ca victima tre sa iti recuperezi maximum posibil din paguba iar ca lucruri bune colaterale cu cat il ustura la buzunar pe vinovat mai tare cu atat o sa tina minte mai multa vreme...deci implicit n-o sa mai buseasca pe nimeni din cauza lui pentru ceva vreme.

Acu normal unii au mintea scurta dar in general dupa o problema mare omul de rand tinde sa tina minte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate iti spun ca dpdv legal pe parte penala in urma accidentului nu mai ai ce sa faci. Au trecut cele 60 de zile de la producerea accidentului rutier in care, cf. CPP, poti depune plangere impotriva vinovatului. In cel mai fericit caz poti actiona medicul in instanta pt diagnosticare gresita. In alta ordine de idei, de ce ai fost NEVOITA sa semnezi? Nimeni nu poate obliga pe nimeni in tara asta sa semneze.... eu asa stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate iti spun ca dpdv legal pe parte penala in urma accidentului nu mai ai ce sa faci. Au trecut cele 60 de zile de la producerea accidentului rutier in care, cf. CPP, poti depune plangere impotriva vinovatului. In cel mai fericit caz poti actiona medicul in instanta pt diagnosticare gresita. In alta ordine de idei, de ce ai fost NEVOITA sa semnezi? Nimeni nu poate obliga pe nimeni in tara asta sa semneze.... eu asa stiu...

 

ca sa-mi continui tratamentul....deja cheltuisem 25 de mil.eram pe 0

 

Mesaj completat

si am avut si alte discutii legate de un eventual proces care mi-ar cam fi distrus anul universitar. ar fi trebuit sa fac naveta 350 km dus plus intors ca sa pot ajunge la proces apoi mai erau si avocati de platit...o gramada de complicatii. am ales si la inceput a fost ok. daca era ok diagnosticul clar ca nu aveam nici o pretentie acum. karma de cacao...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...