Sari la conținut

DALBOKA! DALBOKA!


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

Chiar mi-am propus sa ajung si eu acolo dar din pacate acum nu am finante...dar ma duc eu in alta perioada.

 

Drum frumos sa ai! :rose:

Mesaj completat

Sau...de fapt poate se mai schimba situatia pana duminica...asa ca o sa stau cu ochii pe topic. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha faci si tu ca unii ca sunt alpii lor, acum e bulgaria ta hahaha. mai bine hai si tu incolo, la veliko a fost cam nasol drumul. in plus s-a lungit ziua. daca mergi platesc penalizari in kamenitze sau ce vrei pt absente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha faci si tu ca unii ca sunt alpii lor, acum e bulgaria ta hahaha. mai bine hai si tu incolo, la veliko a fost cam nasol drumul. in plus s-a lungit ziua. daca mergi platesc penalizari in kamenitze sau ce vrei pt absente.

nici nu ma gandesc , paganule , basti de aici cu ispitele tale:)

platesti de Paste , in Mithos :rose: stii unde

hai,sa vii cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sambata la 7 a.m. plec cu Manuel la Dalboka pe ruta Benzinaria Mol (plecarea) A1-Drajna-Calarasi-Silistra-Dobric-Balcic-Dalboka-Cap Kaliacra.

Daca este timp, intoarcerea o facem prin tara, catre Mangalia.

Sambata este frumos, dumanica nu prea.

Mesaj completat

Salut, sambata la 7 a.m. plec cu Manuel la Dalboka pe ruta Benzinaria Mol (plecarea) A1-Drajna-Calarasi-Silistra-Dobric-Balcic-Dalboka-Cap Kaliacra.

Daca este timp, intoarcerea o facem prin tara, catre Mangalia.

Sambata este frumos, dumanica nu prea.

 

...sorry, A2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dum ploua, drum bun, eu m-am impuscat in cap de cum am venit de la munca, nu voi fi in stare sa ma scol la 6. ma duc cu tineretul la veliko, o sa ne ia aia taxa de drun de cate ori am fost incolo. as fi mers si eu la dalboka, bine ca plecati devreme. veniti prin varna, e mai rapid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze cu Dalboka musels farm

post-37573-1269893280_thumb.jpgpost-37573-1269893314_thumb.jpg

Extras din topic Turcia 2010

 

In Bg am fost doar 2, Manuel si subsemnatul. Am bagat ca Berila si la 17.30 intram in Bucuresti.

Traseu: Buc-A2-Drajna-Calarasi-Silistra-Dobric-Balcic-Cap Kaliacra (mancat diverse cu scoici la ferma-carciuma pe malu' marii)-Vama Veche (arata dezolant dar cu asphalt)-Mangalia-Constanta-Cernavoda-A2-Bucuresti-Dans socrii Corbeanca-Manuel Breaza casa proprie maine Florii ziua finutei Iris si a maica-sii Florica!

Deci peste 700 Km, Manuel 800! Tare de tot, ajungeam la Chanakale sau Constantinopole.

Sa fiiti iubiti, noi suntem antrenati pentru Turkia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...