Sari la conținut

Examen Moto In Slobozia


Rebel
 Share

Postări Recomandate

Salutare

 

Prietena mea are buletin de Ialomita si urmeaza sa-si depuna dosarul de examen pentru cat. A la Politia din Slobozia (desi a dat pentru B la Urziceni, s-a interesat si cica in Urziceni nu e poligon pentru moto...)

 

As dori un numar de telefon al unui instructor (sau vreun motociclist) din Slobozia care ne poate ajuta cu o motocicleta pentru examen (banuiesc ca e necesara una de 250cmc).

 

Multumesc.

 

B) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Prietena mea are buletin de Ialomita si urmeaza sa-si depuna dosarul de examen pentru cat. A la Politia din Slobozia (desi a dat pentru B la Urziceni, s-a interesat si cica in Urziceni nu e poligon pentru moto...)

 

As dori un numar de telefon al unui instructor (sau vreun motociclist) din Slobozia care ne poate ajuta cu o motocicleta pentru examen (banuiesc ca e necesara una de 250cmc).

 

Multumesc.

 

B) :cheers:

 

la capacitetea motorului se poate shi cu mai mult atata timp cat nu depasheshte, parca, 34 de cai..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da exista eu sunt tot din Urziceni si in tot judetul IL sunt decat 2 "scoli " daca se pot numi asa una in Fetesti si una in Slobozia .Cea din

Slobozia am terminato si eu ........numarul si numele instructorului este 0722659491 Alecu costel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 13 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...