Sari la conținut

A aparut si MOTOCICLISMO NUMARUL 32


callmeslick
 Share

Postări Recomandate

Eu l-am gasit la raionul cu ziare si reviste din Era (cel de la iesirea din Carrefour).

 

Propunerea mea personala: urcati-i pretul la 10 LEI , si-asa s-ar putea sa fie ultima revista moto din tara asta care supravietuieste, diferenta nu ar fi chiar asa mare pt. cumparator , dar cred ca ar conta pt. cei ce inca se chinuie sa o produca.

Editat de callmeslick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e o idee rea, oricum partea proasta este ca distribuitorii sunt lenti iar cai care contracteaza spatiu pt reclama intarzie cu platile. O revista nu face bani in special din vanzari(suma per exemplar) ci din contavaloarea reclamelor din paginile ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e o idee rea, oricum partea proasta este ca distribuitorii sunt lenti iar cai care contracteaza spatiu pt reclama intarzie cu platile. O revista nu face bani in special din vanzari(suma per exemplar) ci din contavaloarea reclamelor din paginile ei.

 

 

Stiu ca nu din vanzarile de reviste vin banii multi (si fratele meu lucreaza aici in Oradea la o revista distribuita national , mai exact Connect), dar si aia ar fi ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah dap marfa, dar daca tot va apucati sa scrieti despre Simson chiar merita scris calumea despre ce intelegem noi din Simson, 425S-ul, Romania fiind tara unde multumita unor schimburi economice CAER au aterizat cele mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...