Sari la conținut

Invitatie la nunta!


Postări Recomandate

salut,

 

tin sa va anunt ca ma insor si va invit sa petrecem impreuna pe data de 23 si 24 Aprilie 2010. Sunt bineveniti atat cei care ma cunosc, cat si cei care nu ma cunosc. In mare parte programul va fi urmatorul:

- cununia civila va avea loc in Bucuresti Vineri 23.04.2010 iar cununia religioasa si petrecerea vor avea loc la Ploiesti pe 24.04.2010.

- Vineri ne intalnim la mine in jur de ora 12 dupa care se pleaca spre oficiul starii civile Sector 6 unde am programare la ora 13. Dupa oficierea cununiei civile aproximativ 13.20 servim un fursec si un pahar de sampanie (suc, apa, bere fara alcol, ce vreti voi) dupa care ne intoarcem la mine si petrecem cat avem chef, urmand ca Sambata sa mergem la Ploiesti pentru marea petrecere, care va avea loc la restaurantul Best.

 

Stiu ca este exact in timpul Salonului Moto, asa ca este posibil sa ne vedem si pe la salon, pentru ca nu vreau sa il ratez.

 

Va astept cu drag!

:love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, tine-te de nunta, da-l dracu de salon. e criza, mobre noi nu vezi, oferte nu o sa fie, pitipoancele or sa fie centuriste si tot asa. daca nu muncesc si pot strange monsteristii venim sa aruncam cu orez in tine la sector 6. casa de piatra si sa fii fericit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, tine-te de nunta, da-l dracu de salon. e criza, mobre noi nu vezi, oferte nu o sa fie, pitipoancele or sa fie centuriste si tot asa. daca nu muncesc si pot strange monsteristii venim sa aruncam cu orez in tine la sector 6. casa de piatra si sa fii fericit.

 

Multumesc de urare!

Stiu ca salonul a fost tot mai slab in ultimul timp, dar sti cum e, pasiunea nu moare niciodata.

Pai va astept cu cea mai mare placere. Imi pun casca sa nu imi intre orez in ochi :love:

Editat de Baiatu` cu Transalp`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

tin sa va anunt ca ma insor si va invit sa petrecem impreuna pe data de 23 si 24 Aprilie 2010. Sunt bineveniti atat cei care ma cunosc, cat si cei care nu ma cunosc. In mare parte programul va fi urmatorul:

- cununia civila va avea loc in Bucuresti Vineri 23.04.2010 iar cununia religioasa si petrecerea vor avea loc la Ploiesti pe 24.04.2010.

- Vineri ne intalnim la mine in jur de ora 12 dupa care se pleaca spre oficiul starii civile Sector 6 unde am programare la ora 13. Dupa oficierea cununiei civile aproximativ 13.20 servim un fursec si un pahar de sampanie (suc, apa, bere fara alcol, ce vreti voi) dupa care ne intoarcem la mine si petrecem cat avem chef, urmand ca Sambata sa mergem la Ploiesti pentru marea petrecere, care va avea loc la restaurantul Best.

 

Stiu ca este exact in timpul Salonului Moto, asa ca este posibil sa ne vedem si pe la salon, pentru ca nu vreau sa il ratez.

 

Va astept cu drag!

:love:

 

casa de piatra si fericire

din pacate exact in wkendul acela mai am o nunta ..obligatie si nu sunt prin bucale

mi.ar fi placut sa te..colind ..cu motorul

 

ps. ma si specializasem in furat mireasa cu motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casa de piatra Radule;)

 

Multumesc!

Te astept la nunta!

Mesaj completat

"CASA DE PIATRA" Radule!!! :laugh: :lol: :( (sau din ce vrei tu impreuna cu aleasa inimii tale).

 

Din pacate voi fi la o alta nunta (ca de, e sezonu') la Brasov (dar fara motoare)

 

:wacko:

 

Iti multumesc si tie de urare Sorin!

Lasa ca ne vedem o la bere dupa nunta. Cum te mai simti?

Mesaj completat

casa de piatra si fericire

din pacate exact in wkendul acela mai am o nunta ..obligatie si nu sunt prin bucale

mi.ar fi placut sa te..colind ..cu motorul

 

ps. ma si specializasem in furat mireasa cu motorul

 

mersi de urare!

Bine macar ca se insoara lumea :D)

Legat de furatul miresei nu stiu ce sa zic, deja sunt mai multi doritori care vor sa o fure. Acum ar trebui sa le cer eu lor bani.

 

Ce pot sa iti zic decat petrecere frumoasa si tie si asfalt uscat. Sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...