Sari la conținut

Cumpar Sau Dau La Schimb..


guzz
 Share

Postări Recomandate

Am eu 2 telescoape de ij pl5, complete. Problema cu ele este ca o data mi s-a desfacut piulita care tine pistonasul in interiorul telescopului. Este reparat. In rest sunt f bune. Eu nu am ce face cu ele asa ca daca te intereseaza, le dau.

Pretul il zici tu. Vreau seriozitate;fara misto-uri!

 

Bafta !

0726103902

0788405955

 

sau mail aici pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cum zice si topic-ul cumpar doua arcuri suspensie spate de simson sau dau la schimb diferite componente de simson ... :lol:

Vino la Arad sa le iei

Si sa bem si cafeaua / berea aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu 2 telescoape de ij pl5, complete. Problema cu ele este ca o data mi s-a desfacut piulita care tine pistonasul in interiorul telescopului. Este reparat. In rest sunt f bune. Eu nu am ce face cu ele asa ca daca te intereseaza, le dau.

Pretul il zici tu. Vreau seriozitate;fara misto-uri!

 

Bafta !

0726103902

0788405955

 

sau mail aici pe forum

multam pentru oferta , dar vreau numai de simson ,ca am un coleg careia i sa rupt un arc ,si nu vrea sa schimbe telescoapele, daca nu te superi zi-mi si mie cat are distanta intre urechile de prindere? cumva 330 mm ,..

 

Vino la Arad sa le iei

Si sa bem si cafeaua / berea aia

sper ca ai primit mesajul cum ca facem schimb-ul ca am calculatorul farmat si acuma intru de la cumnat-ul meu pe forum ,dupa cum ti-am spus te sun cu o zi inainte ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca ai primit mesajul cum ca facem schimb-ul ca am calculatorul farmat si acuma intru de la cumnat-ul meu pe forum ,dupa cum ti-am spus te sun cu o zi inainte ...

primit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ar arata simsonul cu telesc de planeta 5 ca le am la indemana,dar sunt montate pe un ij,sunt mai lungi sau mai scurte.ar fi super sa il mai coboare putinel?

..sal. zi-mi si mie te rog cat au intre gaurile de prindere { ad. ce lungime au } , ca la simson e 330 mm ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...