Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

Un reisar obosit,cand aveam rs125 admirai pozele.ideea era ca nu se merita sa iei motor nou si sa intri in toate gardurile cu el,pentru ca a zis unu ca asa sa faci baga.l in gard sa nu il bagi pe ala de 600,din contra ar trebui sa ai mai multa grija ca e nou si plm,dar ciobanul e tot cioban.@! @rF3 $! MuLt T@L3nT.

Adevarat k mine mi-am luar rs 125 2001 si arata super bine la doar 850 d euro si merg cu super grija cu el daca dadeam 4000 si il faceam terci imi taiam venele :D

Mesaj completat

Spre deosebire de tine eu port echipament mereu ca is 35 grade ca is 10 nu conteaza. :D

Mesaj completat

Nu e problema ta ma.Motoru e nou si acum.Carenele nu reprezinta motoru ce nu intelegi?

si eu port mah echipament CASCA si tricou :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spre deosebire de tine eu port echipament mereu ca is 35 grade ca is 10 nu conteaza. :D

Mesaj completat

Nu e problema ta ma.Motoru e nou si acum.Carenele nu reprezinta motoru ce nu intelegi?

 

Crezi ca ma intereseaza de rs-ul tau? tu mergi pe ideea: sunt reisar,nu o sa cad niciodata din vina mea.Cand o sa iti rupi capul o sa te trezesti si tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Super echipament ai.Nu ai pentru ce sa-ti tai venele.Eu carenele le fac noi cu 1 milion ma credeti?...voi va agitati pentru mine?Nu aveti de ce...nu ma costa mult ceea ce are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super echipament ai.Nu ai pentru ce sa-ti tai venele.Eu carenele le fac noi cu 1 milion ma credeti?...voi va agitati pentru mine?Nu aveti de ce...nu ma costa mult ceea ce are.

si scarita aia ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super echipament ai.Nu ai pentru ce sa-ti tai venele.Eu carenele le fac noi cu 1 milion ma credeti?...voi va agitati pentru mine?Nu aveti de ce...nu ma costa mult ceea ce are.

 

Nu ne agitam.Doar iti spuneam ca e o tampenie chestia cu rs125 e pentru intrat in garduri,in fine e rs-ul tau faci ce vrei.bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Tija + pedala 50 ron.Eu spuneam de carene...dar imi pun crash-paduri saptamana viitoare asa ca nu o sa se mai strice mare chestie...carenele le las asa o vreme si apoi le fac tipla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne agitam.Doar iti spuneam ca e o tampenie chestia cu rs125 e pentru intrat in garduri,in fine e rs-ul tau faci ce vrei.bafta

 

te oftici a? ca nu mai ai rs ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tija + pedala 50 ron.Eu spuneam de carene...dar imi pun crash-paduri saptamana viitoare asa ca nu o sa se mai strice mare chestie...carenele le las asa o vreme si apoi le fac tipla.

 

Te.a intrebat cineva cat te costa sau ceva de genul?aaa ...iti place sa te lauzi. :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te.a intrebat cineva cat te costa sau ceva de genul?aaa ...iti place sa te lauzi. :D :D

 

da care-i problema ta in toata treaba asta de te iei de el ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da m-a intrebat malsorte du-te de aici ba labarule care nici nu ai motor.

 

nu am? :D jura.te,reisarule.

Mesaj completat

da care-i problema ta in toata treaba asta de te iei de el ? :D

 

Nu e nici o problema,tot se ia de toti care au rs125 mai vechi,mai nush cum.toate is praf ,al lui e cea mai tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

De ce esti nesimtit?Am spus eu de vrun rs ca e praf?I-am spus lu ala,omule de ce ti-ai luat rs daca nu ai bani sa-l intretii?Du-te ca esti cu vaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am? :D jura.te,reisarule.

Mesaj completat

 

 

Nu e nici o problema,tot se ia de toti care au rs125 mai vechi,mai nush cum.toate is praf ,al lui e cea mai tare.

 

S-a luat pt ca asa e :D are dreptate..si nu a zis in nume de rau

Editat de dOctOr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce esti nesimtit?Am spus eu de vrun rs ca e praf?I-am spus lu ala,omule de ce ti-ai luat rs daca nu ai bani sa-l intretii?Du-te ca esti cu vaca.

 

Cum ziceai tu ca am grija la rs-ul tau,tu dc te bagi in rs-ul lui ? se chinuie cum poate,face cum poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Eu nu i-am spus sa-l vanda.Eu l-am intrebat doar de ce si-a luat daca nu are bani nici de ehcipament nici sa-l intretina,ori mai astepti cateva luni sa mai pui mana pe ceva bani,ori iti iei un scuter daca tot vrei sa te plimbi...a fost doar parerea mea.Plus ca debita niste prostii pe mess care m-au lasat cu gura cascata,acum spune ca glumea. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar tu spuneai ca rs nu e nsr,plus ca tu il ai limitat.Ala a lui e vai de mama lui i l-a dat plin de defecte iar el era constient,nu are bani sa-si ia echipament,nu are bani sa-l repare.El trebuia sa-si ia scuter frate.Eu te inteleg malsorte ca vrei motocicleta,dar mai asteapta omule mai strange un ban,ca asa nu faci nimic.Parbriz cand iti iei?La anu?

 

 

Plus multe alte posturi in care il ataci pe om.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce esti nesimtit?Am spus eu de vrun rs ca e praf?I-am spus lu ala,omule de ce ti-ai luat rs daca nu ai bani sa-l intretii?Du-te ca esti cu vaca.

pai si de RS-u meu cum era treaba ??? de ce tot te interesa ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Da nene citeste ultimul meu post si gata ca ai inceput sa ma plictisesti.Eu doar mi-am dat cu parerea.Nu am spus ca e praf rsu lui asa cum sustii mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar tu spuneai ca rs nu e nsr,plus ca tu il ai limitat.Ala a lui e vai de mama lui i l-a dat plin de defecte iar el era constient,nu are bani sa-si ia echipament,nu are bani sa-l repare.El trebuia sa-si ia scuter frate.Eu te inteleg malsorte ca vrei motocicleta,dar mai asteapta omule mai strange un ban,ca asa nu faci nimic.Parbriz cand iti iei?La anu?

 

 

Plus multe alte posturi in care il ataci pe om.

exact si daca ma gandesc bine mai are 1 singura problema la carenadreapta care e putin zgariata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Chiar tu spuneai ca rs nu e nsr,plus ca tu il ai limitat.Ala a lui e vai de mama lui i l-a dat plin de defecte iar el era constient,nu are bani sa-si ia echipament,nu are bani sa-l repare.El trebuia sa-si ia scuter frate.Eu te inteleg malsorte ca vrei motocicleta,dar mai asteapta omule mai strange un ban,ca asa nu faci nimic.Parbriz cand iti iei?La anu?

 

 

Plus multe alte posturi in care il ataci pe om.

Asa a inceput treaba da?Ti se pare ca am zis ca e praf rsu?Ti se pare ca am vorbit cu rautate?Ti se pare ca am jignit?NU.Du-te tare,ia-ti motocicleta si apoi vino aici,asta e forum de motociclisti nu de biciclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa a inceput treaba da?Ti se pare ca am zis ca e praf rsu?Ti se pare ca am vorbit cu rautate?Ti se pare ca am jignit?NU.Du-te tare,ia-ti motocicleta si apoi vino aici,asta e forum de motociclisti nu de biciclisti.

:D esti terminat?Sti tu ca nu detin asa ceva? biciclist esti.

Mesaj completat

ps: de iti permiti sa ma faci biciclist,cate motorete ai avut la viata ta?tare is curios,reisarule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Da stiu eu ca nu detii asa ceva. :D .Am auzit ca s-a facut pista noua pentru biciclisti acolo la voi.E aglomerat?Va dati flash ca salut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da stiu eu ca nu detii asa ceva. :D .Am auzit ca s-a facut pista noua pentru biciclisti acolo la voi.E aglomerat?Va dati flash ca salut?

 

sa ne mai anunti cand mai cazi,ok? vezi trage langa bordura sa poti sa te dai jos..ai grija mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...