Sari la conținut

captusit casca


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Am si eu o casca nazi din fier originala ca de la mama ei

Pe interior are doar o bucatica de piele ca sa nu iti stea fierul pe teasta si niste cureluse

Caut pe cineva care sa mi-o captuseasca cu burete, spuma sau ce s-o mai folosi in ziua de azi la fabricarea interiorului

Ma intereseaza sa fie comoda, sa stea fix pe cap si sa nu mi se imprastie creieru daca doamne fereste dau cu capu de asfalt

Pot sa o trimit oriunde in tara daca e

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut vre-o 2 ani o casca asemanatoare si pot spune cu mana pe inima ca nu o recomand nimanui! Grea ca dracu, crede-ma ca dupa cateva sute de km o simti nasol! Iar daca dai cu tartacuta de pamant se sparge ca un ou - am vazut una scapata din mana pe asfalt si si ciobita instant. Si acum ii duc dorul pt ca i-am lasat-o unui prieten in Romania!

Dar daca dragoste nu e nimic nu e .... hehehehehh... asa ca pentru parada e beton! Sfatul lui Black e la fix cu captuseala de la o casca chinezeasca. Captuseste-o, dar nu pana in buza, sa nu se vada din exterior.

mai nou am vazut insa casti nazi facute beton, cu padding foarte subtire si shell care sa se potriveasca la fix cu toate marimile de sfecle. Pt ca alea ieftine folosesc vre-o 2 marimi si in rest baga captuseala grasa cat china de arati ca un hidrocefal....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...