Sari la conținut

a III a incercare , weekendul asta - Vadu sau Corbu :)


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Intrucat sunt batran, obosit si ud ,. daca maine e soare ma bate un gand de un gratar la Vadu.

 

Transalpina n a iesit, Bulgaria cu marea ei n a fost sa fie, n am stare

 

si ma gandesc ca din conserva o sa fie mai ferit de ploaie :)

 

asa ca in mare , plecarea undeva pe dupa un 9, 10 , sa dormim relaxati, si apoi catinel pe Slobozia.

Navodari si apoi Vadu ,

 

am mai incercat sa ajung acolo anul asta dar eram cam marea apa.

Dar perseverent cum sunt mai incerc :P

 

Doru, Pompi si gasca, daca veniti pana in ora 3 , sa aduceti de la Dalboka niste orez d'ala bun, cu midii.

 

Stiu eu ca il impacheteaza bine sa tina la drum.eu va pastrez niste bericioaica fara alcol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca pleci totusi,da-mi de veste 0761680081 sunt din harsova si te-astept la o cafea, ceai sau orice altceva .doresti . poate merg si eu cu masina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pegasso - asa cum am vorbit la telefon, :)

 

Uraaaa.

In fine, dupa multe incercari am invins.

 

Plaja superba, drumul perfect , papa exceptional la cherhana ( de cand sunt n am mancat o ciorba de peste mai faina..fara a mai socoti salata si icrele).Portii de urias.Gatite perfect.

 

Asa cum mi s a spus - tantarii sunt nesuferiti tare si sunt o specie din clasa " mega" . Deci fara spray de tantari sau ceva similar nu se poate.

Noroc ca apar doar seara si "stau" doar o ora.

 

Incepand de astazi, Obozorul are un mare concurent in plaja aia. Hm, sa redevin patriot ? Totusi . e cea mai aproape " mare" - fix 248 km din Agip Muncii pana pe plaja

Si unde mai pui ca se poate ajunge cu orice motor , deci cam 2 ore pentru grabiti .

 

 

Pozele mai incolo.

 

 

 

 

Mesaj completat

@pegasso - asa cum am vorbit la telefon, :P

 

Uraaaa.

In fine, dupa multe incercari am invins.

 

Plaja superba, drumul perfect , papa exceptional la cherhana ( de cand sunt n am mancat o ciorba de peste mai faina..fara a mai socoti salata si icrele).Portii de urias.Gatite perfect.

 

Asa cum mi s a spus - tantarii sunt nesuferiti tare si sunt o specie din clasa " mega" . Deci fara spray de tantari sau ceva similar nu se poate.

Noroc ca apar doar seara si "stau" doar o ora.

 

Incepand de astazi, Obozorul are un mare concurent in plaja aia. Hm, sa redevin patriot ? Totusi . e cea mai aproape " mare" - fix 248 km din Agip Muncii pana pe plaja

Si unde mai pui ca se poate ajunge cu orice motor , deci cam 2 ore pentru grabiti .

 

 

Pozele mai incolo.

 

 

 

http://picasaweb.google.com/bubexu/Vadu8Ma...OySv4qRo9jC0QE#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...