Sari la conținut

Duminica 16 Mai Excursie moto - Cheia - Brasov - Siriu - Intorsura Buz


knight_rider
 Share

Postări Recomandate

Daca este frumos si nu ploua, intentionez sa plec cu inca 2 prieteni duminica, 16 mai, spre munte, inspre valenii de munte - cheia - brasov - siriu - intorsura buzaului.

Loc de intalnire: La arc (la clopotele) - Ora 9:15

Ora plecare: 9:30

- De preferat este sa veniti cu plinul facut.

 

Cine vrea sa vina, please subscribe below. :P

Nu suntem vitezomani, dar nici nu mergem ca furnicile, viteza oricum va fi mai mare decat cea a conservelor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA ASTEPTAM CU O BERE RECE LA PERIS!

 

O bere rece, dar fără alcool! :)

 

 

Desi se anunta ploaie in Brasov cred ca o sa vin si eu whistler-120.gif

 

Să vedem însa cum e vremea, momentan nu prea ține cu noi Âşi as prefera totuÂşi să fie soare Âşi frumos când ajung acolo, altfel mai bine merg/mergem în week-end-ul viitor, pe data de 22 (tot duminică). Week-end-uri or să fie destule, prefer să merg când e frumos, nu când plouă. :P Scuze dacă sunt prea pretențios. Să vedem însa ce spun Âşi ceilalți colegi, poate totuÂşi mergem.

 

 

m-as baga sa vad cum stau cu treaba pe acasa

 

Te cred Dorule, te văd foarte activ aici, pe forum, eÂşti foarte plimbăreț. Nu e însa de condamnat în niciun caz, deh`... doar nu ți-ai luat moto nou ca să te uiți la el. :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

XCOUNTRY: Rece să fie, însă cu altă ocazie! ;-)

 

 

m-am uitat pe accuweather e vremme rea peste tot pe drum maine.

 

Nu, e clar... o amânăm pe week-end-ul viitor. Eu unul nu mai vin. Dacă vreți voi să vă duceți, eu nu pot să vă urez decât mult noroc dar Âşi un drum cât mai bun.

Cum am mai spus, prefer să plec week-end-ul viitor pe vreme mai bună.

 

 

eu maine o sa plec pe transfagarasan daca mai e careva interesat ne vedem pe autostrada (cu PM in prealabil)

 

din curtea de arges in sus sunt peste 40% sanse de ploaie happy-026.gif

 

Îmi place Âşi mie transfăgăraÂşanul, e foarte frumos. Am înțeles însă că e închis până în iulie, sau ceva de genul.

Până la Capra însă, sigur este deschis, dar mai incolo... mai mult ca sigur e zăpadă, nu cred ca s-a uscat.

În orice caz, dacă te duci, zi-ne Âşi nouă cum a fost Âşi te rog să nu fi egoist Âşi chiar să ne informezi după ce te întorci. :P

Editat de knight_rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...