Sari la conținut

THE 50'S


flysebi
 Share

Postări Recomandate

Avand ca motto vechiul proverb latin "Festina lente" ne-am gandit sa organizam iesiri cu scuterul, avand o viteza maxima de 50 de km\h.Teribilismele, cocalarismele, fitele sunt strict interzise si pedepsite aspru prin lege .

Cine are minim: un scuter, casca si atestat, si ii face placere sa mearga cu maxim 50 la ora este binevenit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde si cand ? :D

 

Ar fii frumos sa ne strangem cat mai multi sa atragem atentia dobitocilor din trafic !!

 

 

 

Prima intalnire va avea loc saptamana viitoare

 

keep in touch

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu se organizeaza asa ceva, nici nu se va organiza vreodata.

cel putin nu in grupul nostru.

 

Citeste te rog primul post de sus, in care am spus ca sunt INTERZISE teribilismele in timpul plimbarilor noastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, daca nu iti place ideea grupului nostru, de ce postezi aici? Asta este ideologia grupului nostru, prin asta vrem sa fim diferiti...Daca nu iti convine...plimba-te cu altii cu cat vrei tu la ora si descarca-te...

Nu te obliga nimeni sa vii cu noi sincer

 

Repet: grupul nostru este conceput pentru plimbari la 50 km\h maxim!

 

se apropie expeditie la targoviste, va tinem la curent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, daca nu iti place ideea grupului nostru, de ce postezi aici? Asta este ideologia grupului nostru, prin asta vrem sa fim diferiti...Daca nu iti convine...plimba-te cu altii cu cat vrei tu la ora si descarca-te...

Nu te obliga nimeni sa vii cu noi sincer

 

Repet: grupul nostru este conceput pentru plimbari la 50 km\h maxim!

 

se apropie expeditie la targoviste, va tinem la curent

chiar nu era necesar sa fi atat de acid si de superior

 

din cati membri e format grupul vostru?

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@George, da, pe traseul ala vom merge...si daca tot ajungem la Targoviste, daca e timp ma gandesc sa ne oprim si prin Pucioasa.Stiu un muzeul misto acolo, si distanta fata de Targoviste nu e mare.Vedem la fatza locului.Mai vin 2-3 scuteristi sigur.

0761 395 797 e nr meu, flysebi YM!.

@sunyboy, nu e cu suparare, nu am nimic cu tine.Insa noi asa vrem sa circulam.Daca tu vii cu noi si la jumatatea drumului iti vine sa ii bagi mana in gaz, o bagi, iei un avans de 2-3 km si dupa revii iar in grup...Grupul nostru este alcatuit din 3-4 insi momentan.Ne am format cand s-a format si acest topic deci...inca strangem simpatizanti.

 

Ca fapt divers, sambata sau duminica acum merg la pescuit la Naipu, o balta mai sus de Mihailesti.Nu este cu plata, zona este superba din cate am inteles.Merg eu, prietena mea si inca cineva de pe scuteristi.

Daca se anunta doritori...mai sus aveti nr de tel si id.

 

Asfalt uscat ca...iar uda astia strazile:(

Mesaj completat

Va poftesc astazi la intalnirea Gruppo tineretului de pe scuteristi, la ora 19 in fata parcului tineretului

Editat de flysebi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara la Branesti cu cei de pe scuteristi.Ce e drept am fost multi.Lucru frumos, insa un pic obositor.

Hai hai cine se mai baga la Targoviste fratilor? e la un pas de 70 km de Bucuresti...ce naiba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...