Sari la conținut

Mai 23 - Kaliakra


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

buc - a2 - silistra bac - dobrich - dalboka (mancam sau nu egal), kaliakra , vama veche - as manca acolo un peste fript pe tabla daca nu in 2 mai la restaurantul ala nou - constanta - a2 - fuga acasa.

pe autostrada 130-150 in rest cat se poate fara frecat menta pe drum.

plecare ora 8:30 sus pe autostrada pe banda de urgenta unde urca drumul din centura care vine disnspre otopeni, cred ca e km 15. daca vreti jos in centura pana in acel loc ok.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Doru,mai vin eu cu X9 si inca doi baieti ,un Transalp si un Diversion!Ramane sa ne intalnim unde ai stabilit tu!Pune si tu sfertul academic ,ca venim prin oras!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Doru,mai vin eu cu X9 si inca doi baieti ,un Transalp si un Diversion!Ramane sa ne intalnim unde ai stabilit tu!Pune si tu sfertul academic ,ca venim prin oras!

Din bar de la Sereno , unde vad finala UCL , Va anunt ca vine Diversion si Transalp , poa' sa ninga , poa' sa ploua !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fiti la 8:30 acolo ca e cava de mers si daca mai si ploua avansam mai greu.

Mesaj completat

am venit, am prins vreme destul de buna, ne-a plouat pe la dalboka unde era o aglomeratie ingrozitoare, cu greu am gasit o masa si era sa nu mai putem iesi din parcare. tura are 650km pt cine vrea sa o faca, asfalt bun peste tot cu mici exceptii. plecat 8:30 sosit 19:30 oprit la dalboka cam 1 1/2 ora si vama veche cam o ora. pe autostrada la intoarcere am mers repejor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...