Sari la conținut

CIOLPANI motoXcountry FESTIVAL Mai2010


Postări Recomandate

Am fost Sambata cu motoarele la Ciolpani si atmosfera a fost tare placuta incat am venit si Duminica dar cu masina

din pacate am plecat doar eu cu fratemiu de 8 ani, mai aveam locuri de 2-3 pers dar se pare k nimeni nu a fost pe receptie ((

fata de Sambata a fost mai bine ...niste norisori ne-au facut umbra, si mai putina lume decat Sambata .... oricum prezenta motoristiilor pe ansamblu a fost cam scumpa la vedere, sper k organizatorii si-au scos si ei bani de- bere :lol:

Pe acolo ne-am bagat prin toti boschetii, am batut tot circuitul la picior in cautare de poze cat mai spectaculoase, ne-am intalnit si cu baietii de la moto adventure care erau la picnic, ne-am umplut de noroi ,praf in ochi .. goange ..... iar burtile de mici si de bere :lol:

am facut si primul tatuaj copilului (30lei) k sa experimentez mai intai pe el sa vad ce efecte edverse are ..... poate agata mai multe colege pe la scoala asa.... o sa va zic si voua rezultatele:))

 

&POZEEE si multe FILMEEEEEEEEEEEE http://dl.transfer.ro/transfer_ro-31may-373b08d91bc61f6c.zip

post-44366-1275286750_thumb.jpg

post-44366-1275286873_thumb.jpg

post-44366-1275286977_thumb.jpg

post-44366-1275287101_thumb.jpg

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...