Sari la conținut

Dyno


Postări Recomandate

Cine stie unde as putea sa gasesc un kit dyno pt un fzr de 500 din 91 !

sau dati-mi idei cum sa maresc puterea la motor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pentru mai multa putere,pentru inceput ai putea monta o turbina,eventual o butelie de NOS,ceva toba "suparata"(sau fara)......:sick:

Nu mai bine isi ia alt motor?un fzr 1000 de ex :crack: :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

de ce nu iti iei set motor de 600? :disappointed: zic eu ca e mai fain si din cate stiu eu se potriveste pe fzr 500! cel mai fain tuning! :crack: dupa aia daca ai nevoie de mai multa putere... dyno, toba, filtre, cdi, etc. :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bine isi ia alt motor?un fzr 1000 de ex :crack: :disappointed:

vreau sa imi iau dar nu reusesc sa il vand pe asta nu am nici un client :sick:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa imi iau dar nu reusesc sa il vand pe asta nu am nici un client :disappointed:(

Fa mai multa reclama,pute-ti anuntul la semnatura ca si mine sa-l vada cat mai multa lume

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stie nimeni daca exista dyno pt fzr de 500 ? sau merge pus kitu de dyno de la fzr de 600 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa inteleg ca nu exista !

 

inainte sa'ti respunda cineva ar trebui sa verifici si tu ce fel de carburatoare ai, daca sunt compatibile cu cele de pe 600 (sau 400!!!) caci intr'un final kitul vine doar cu jigloare (3 trepte!) ace, arcuri de membrana...etc. trebuie doar sa se potriveasca la filete.

 

dar esti sigur ca vrei Dyno? ca eu nu reusesc sa ma hotarasc! creste consumul, cresc solicitarile/uzurile... parca mi'ajung "doar" 145cp!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

fara suparare "brother" dar unde vezi oferta pt motorul asta... ?

apropo, de unde saracie ai asa ciudatenie? 500 cc?

 

 

e facuta pt. piata din austria, au taxe mari si asigurari parca! oricum stiu ca si kawa au scos un zzr 500 pt. piatza asta! poate or mai fi scos si alte firme dar eu doar de yamaha si kawa stiu! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e facuta pt. piata din austria, au taxe mari si asigurari parca! oricum stiu ca si kawa au scos un zzr 500 pt. piatza asta! poate or mai fi scos si alte firme dar eu doar de yamaha si kawa stiu! :smoke:

a fost si GPX 500 :banana: ( care tot kawa e )

 

PS Honda si Suzuki au model de 500 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

honda cb 500 si suzuki gs 500 sau au scos si ei un model special pt. piatza aia? adica ceva de genu' gsxr500 sau cbr 500? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honda cb 500 si suzuki gs 500 sau au scos si ei un model special pt. piatza aia? adica ceva de genu' gsxr500 sau cbr 500? :banana:

 

cbr 500 este stiu sigur ! gsxr nu cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

La CB 500 si GS 500 ma gandeam .

 

 

ei, astea sunt pt. multe pietze! :banana: eu ma refeream la modelele super-sport facut special de 500 pt. astia! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei, astea sunt pt. multe pietze! :banana: eu ma refeream la modelele super-sport facut special de 500 pt. astia! :smoke:

cbr 500 este sport facut special pt austria ! la fel si zzr 500

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...