Sari la conținut

Intrunire BACAU 11-13 iunie


Radu46
 Share

Postări Recomandate

PROGRAM INTRUNIRE BACAU:

 

Motor Bikers Party Bacau 2010 |11-13 iunie|

Anul acesta Motor Bikers Party Bacau ajunge la ce-a de-a 10-a ediție.

Din program nu vor lipsi concursurile specifice, parada moto dar si spectacolul cu cascadori din fata Prefecturii Bacau. Sunt asteptati motociclisti din toata tara la una din cele mai apreciate intruniri moto, unde distractia va fi la ea acasa. Evenimentul se va desfășura pe 11,12,13 iunie 2010, după următorul program:

 

11 iunie: Insula de Agrement, spectacol cu :

AKRAL NECROSIS la ora 20:00

PARAZIȚII ora 21:30

 

12 iunie: Centrul Bacaului, în fața Prefecturii, Parada Moto si cascadorii

Insula de agrement: Consurs de tricouri ude, tatuaje, sedința foto.

Ora 20:00 - Formațiile: Kumba, Speak Floyd, Trenul de Noapte

 

13 iunie: Insula de Agrement: Sedința foto, Concursuri distractive, Muzică bună.

 

 

50%din buzoieni vin.

post-13765-1275986715_thumb.jpg

post-13765-1275986737_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Am citit in topicul de moldova de intrunirea asta...Nu am vazut nimic sigur,nici un afis nimic...

Domnule Sorin Petrescu da-ne un semn..ceva...

Anul trecut ne-am distrat foarte bine si as vrea sa repetam figura si anul asta.

Bafta Maxima !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a mai facut drumul pana la Bacau pe E85 , la ce ora ar trebui sa se plece pt ca la 12 sa fim la parada in Bacau , in conditiile de trafic de sambata , cu radare prin localitati , deci viteze apropiate de limita legala , sau poate avem pe cineva cu detector radar inainte etc

 

Pt cei ce pleaca din Bucuresti , propuneti un loc de intalnire .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Afisul intrunirii

 

Datorita unor certuri intre membrii clubului Moldavia Bikers, numai o parte dintre ei se vor implica in organizarea intrunirii. Restul deja au dat vorba ca intrunirea de la Bacau nu se mai tine anul acesta, si vor pleca la intrunire la Constanta. Deja au dezinformat o gramada de lume in privinta neorganizarii intrunirii de la Bacau, dar vedetele de calibru greu nu vor lipsi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
Cine a mai facut drumul pana la Bacau pe E85 , la ce ora ar trebui sa se plece pt ca la 12 sa fim la parada in Bacau , in conditiile de trafic de sambata , cu radare prin localitati , deci viteze apropiate de limita legala , sau poate avem pe cineva cu detector radar inainte etc

 

Pt cei ce pleaca din Bucuresti , propuneti un loc de intalnire .

spune si tu de unde vrei sa pleci. E85 e superba. cel mai bine e sa te tii de astia care au statii pe masini sau de tiristi(in localitate)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Afisul intrunirii

 

Datorita unor certuri intre membrii clubului Moldavia Bikers, numai o parte dintre ei se vor implica in organizarea intrunirii. Restul deja au dat vorba ca intrunirea de la Bacau nu se mai tine anul acesta, si vor pleca la intrunire la Constanta. Deja au dezinformat o gramada de lume in privinta neorganizarii intrunirii de la Bacau, dar vedetele de calibru greu nu vor lipsi :D

 

de ce esti carcotas ? unde scrie si unde ai auzit ca intrunirea este organizata de moldavia bikers? intradevar o parte din membrii acestui club pleaca la constanta si este strict optiunea lor si nu cred ca au dus campanie anti intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am presentimentul ca mai toate intrunirile din anul acesta vor fi rasuflate si .., ma abtin sa comentez mai mult! oricum ma voi duce la multe dintre ele pt ca banii nu imi permit alte alternative. Spor maxim, baietilor din Bacau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce esti carcotas ? unde scrie si unde ai auzit ca intrunirea este organizata de moldavia bikers? intradevar o parte din membrii acestui club pleaca la constanta si este strict optiunea lor si nu cred ca au dus campanie anti intrunire.

 

Eu sunt carcotas??? Explica si de ce???

Unde am scris eu ca intrunirea e organizata de Moldavia Bikers??? Am scris si am spus ca unii membri se vor implica in organizarea intrunirii, nu ca membrii Moldavia Bikers organizeaza.

Inca ceva.

De ce ma suna lume de prin Iasi, sa ma-ntrebe daca se mai tine intrunirea de la Bacau, ca a venit "cineva" si le-a spus ca nu se mai tine si sa mearga la Constanta???

Cine tot da telefoane prin Bacau sa intrebe lumea daca nu merge la intrunire la Constanta, ca acolo o sa fie mai misto ca la Bacau???

Eu cred ca de data asta ambitia si orgoliile unora au mers cam prea departe.

Si e pacat...

Cam multi vor sa fie cap de afis, cam multi vor sa fie in fatza, cam multi vor sa dea ordine dupa cum vor muschiu' lor, cam multi care au uitat de unde au plecat si ce inseamna a fi motociclist...

Mue la motociclisti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moshnegutzu :

 

plec de la garaj ,( zona Dorobanti ), ma indrept spre Colentina pe directia Urziceni , Buzau , Focsani s.a.m.d.

 

nu merg contratimp , doar e relaxare de sambata .........daca nu prind marsul nu-i bai ! ma vad cu baietii la locul acela de intalnire .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
moshnegutzu :

 

plec de la garaj ,( zona Dorobanti ), ma indrept spre Colentina pe directia Urziceni , Buzau , Focsani s.a.m.d.

 

nu merg contratimp , doar e relaxare de sambata .........daca nu prind marsul nu-i bai ! ma vad cu baietii la locul acela de intalnire .

in general ai 300Km. cred ca daca ai pleca la 7, la 12 ai fi in bacau. asta cu tot cu pauze, si mers lejer, asta depinde de modul de pilotare, trafic, si motor

 

la cluj cand am plecat de la mine pana la gilau sunt 385Km si am plecat la 3-3:30 si la 9 eram in cluj. dar au fost multe pauze, si nu ne-am dat tare.

Editat de moshnegutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca anu asta a inceput o manifestare noua si anume cluburile moto impotriva motociclistilor de zi cu zi. si ploiestiul a fost sabotat tot pe motiv ca nu e facut de un club cu renume si sa zis ca nu e intrunire si a fost super frumos si cu reguli placute de toti care au venit. Parca eram ca fratii acum cativa ani?

 

15-16 bikeri buzoieni vin la bacau 7-8 la constanta si lumea e fericita si nu ne certam.

noi venim de vineri. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca anu asta a inceput o manifestare noua si anume cluburile moto impotriva motociclistilor de zi cu zi. si ploiestiul a fost sabotat tot pe motiv ca nu e facut de un club cu renume si sa zis ca nu e intrunire si a fost super frumos si cu reguli placute de toti care au venit. Parca eram ca fratii acum cativa ani?

 

15-16 bikeri buzoieni vin la bacau 7-8 la constanta si lumea e fericita si nu ne certam.

noi venim de vineri. :D

O minte sanatoasa, bre, zau asa! Iti dau perfecta dreptate, cluburile au inceput sa se saboteze intre ele, in loc sa fim ca fratii semanam dihonie oriunde gasim teren prielnic! Scriptiv, suntem ca fratii.., in fapt, insa.., mai putin! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e capitalism "fratilor" ... intalnirile moto sunt din ce in ce mai multe si fiecare se lupta sa adune cat mai multi motociclisti... platitori

 

weekendul acesta avem 3 intalniri ... foarte bine... avem de unde alege si concurenta o sa duca la cresterea nivelului ... felicitari pentru aducerea trupei Parazitii ... eram satul de rokari fara voce si acordari de instrumente 4 ore pe zi (decat sa cante tinere sperante ce vor muri artisti in devenire si sa imi stea in gat toata intrunirea mai bine mp3-uri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 12 fix am primit detalii despre conditiile de drum si radare pe e85 buzau -bacau. Drumu e impecabil fara gropi periculoase, vremea este super dar drumul e plin de radare asa ca aveti grija.

Am fost informat de o parte din trupa mea care a plecat de dimineata ca lumea a inceput dejea sa vina in camping.

Eu v-am pupat si ne vedem acolo asa ca pe motare si sa nu ratam weekendu asta pentru ca vremea va fi fara nor atat in bacau cat si pe drumu de intoarcere buzau bucuresti. :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...