Sari la conținut

Sambata 19 iunie Murighiol


plescoi rulz
 Share

Postări Recomandate

ce ai frate? ce conteaza daca un loc e bun sau rau? eu ies sa ma plimb cu motorul nu sa caut carciumi. daca nimeresc intr-una imi exprim o opinie. daca mi-a placaut ma mai duc daca nu nu. altfel nu fac figuri si mananc ce am in farfurie daca se poate manca. care e problema? sunt carciumi pt care fac multi km, cum e una la chamonix unde iti da 3 feluri de carne cruda si un mic gratar cu carbuni pus direct pe masa ta, cum sunt alea din grinzig...ma rog, locuri deosebite, dar sa faceti asa caz pt o spelunca..??? sau sunteti prieten cu traian ala si vreti sa ii faceti reclama?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba astepti polemici ca nu or sa fie.

Doru are dreptate in felul lui dar noi ne-am simtit bine acolo si ne-a ramas o impresie placuta. E posibil, si mi s-a intamplat, ca la o anumita locatie sa mi se para nemaipomenit si alta data sa ma intreb ce dreaq mi-a placut...

Gusturile nu se discuta.

Nu stiu de ce nu pune Marse nicio poza...ca doar el a facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba astepti polemici ca nu or sa fie.

Doru are dreptate in felul lui dar noi ne-am simtit bine acolo si ne-a ramas o impresie placuta. E posibil, si mi s-a intamplat, ca la o anumita locatie sa mi se para nemaipomenit si alta data sa ma intreb ce dreaq mi-a placut...

Gusturile nu se discuta.

Nu stiu de ce nu pune Marse nicio poza...ca doar el a facut.

 

 

salutare oameni ma crucesc cateodata cate bazaconi vad dar astia santem sa lasam polemicile sai uram lui doru drum bun maine pleaca spre civilizatie 2 saptamani fara romanica sa te bucuri omule de calatorie drum bun si deo fi sa fie sanatosi la garmich neom vedea va salut numai de bine sauzim Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensiunea asta e asezata "strategic", drumul se termina in curtea ei :P

 

Da frate, dar n-ati facut o poza la ce era mai important...

 

 

Asfaltul se termina chiar in Dunare! Plm... m-am indragostit de drumul Tulcea- Dunavatul de Jos...

post-49030-1277116359_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare oameni ma crucesc cateodata cate bazaconi vad dar astia santem sa lasam polemicile sai uram lui doru drum bun maine pleaca spre civilizatie 2 saptamani fara romanica sa te bucuri omule de calatorie drum bun si deo fi sa fie sanatosi la garmich neom vedea va salut numai de bine sauzim Pompi

sa traiesti pompi multumesc, eu o iau pe sus prin bregentz- chamonix, prefer sa vad locuri misto de tot si sa fac 150 km in plus, cei 3 au luat-o pe jos pe balaton. ma rog nu conteaza, in rga voi fi in urma lor cu 3 zile, cand ei ajung in menton eu ies din chamonix. ne vedem in garmisch la o bere cu alex, el vine cu masina cu familia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...