Sari la conținut

propuneri premiu de excelenta ptr activitatea depusa ptr enduro


Postări Recomandate

altfel va fi caterincă ...

 

oricum e caterinca. Procesul prin care vor sa desemneze un castigator/leader e total neadecvat titlului nobil "premiu pentru excelenta pt activitate"

Am mai zis - gestul e foarte frumos, dar daca vreti sa dati un astfel de premiu simbolic alegeti o persoana si dati-i premiul din partea clubului vostru. Ca e speculativ si nerealist sa spui ca "a fost votat de enduristi".

 

si mai sunt oameni - Csaba Elekes (a facut primele curse de enduro din RO, cand noi nici nu stiam cum arata un KTM), Zsolt Szilvester (prima etapa de Campionat European de Enduro in RO, participare la Dakar, suport piloti de top, implicare in organizarea etapelor de enduro, etc), Butuza (suport pentru echipa cu cele mai bune performante romanesti in sportul asta)

Si sa nu uitam de Martin Freinademetz - a pus Romania pe harta enduroului mondial!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io il propun si il sustzin pe ovidiu turcea de la XM RIDE

 

ia uite frate cine are 21 KTM la nr. de inmatriculare :smoke: .....baietii de la X Country, ne aduceti si noua steagurile inapoi la ciolpani, pliz? :lol:

scuze pt offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok..consider topicul asta din punctul meu de vedere inchis..vad ca intr-adevar nu se poate asa cum am gandit eu..o sa dam premiul din partea clubului free bike team ptr cine consideram noi si gata...

 

PS fzneule sau cum iti zice..lasa-ne tata.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok..consider topicul asta din punctul meu de vedere inchis..vad ca intr-adevar nu se poate asa cum am gandit eu..o sa dam premiul din partea clubului free bike team ptr cine consideram noi si gata...

 

PS fzneule sau cum iti zice..lasa-ne tata.. ;)

 

scuza-ma bre, n-am vrut sa te deranjez ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti, nu vreau sa dezamagest spriritele aplaudace pe care le vad active pe aici, dar un premiu pentru excelenta si pentru sustinerea dezvoltarii unui fenomen de obicei se acorda pentru o cariera, undeva spre sau dupa finalul ei...nu unui baiat ambitios care a castigat un concurs de enduro..........pentru care mai potrivite sunt felicitarile si sponsorizarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti, nu vreau sa dezamagest spriritele aplaudace pe care le vad active pe aici, dar un premiu pentru excelenta si pentru sustinerea dezvoltarii unui fenomen de obicei se acorda pentru o cariera, undeva spre sau dupa finalul ei...nu unui baiat ambitios care a castigat un concurs de enduro..........pentru care mai potrivite sunt felicitarile si sponsorizarile.

 

Soso, tu ai dreptate, dar tocmai pentru ca se tot ametea subiectul, am profitat sa il felicit din nou pe Lucian. ;) ;)

Ce vrei, mie mi se pare o realizare extraordinara!

Aia cu spirite aplaudace e cam gratuita...

 

on: Poate ca pentru premiul asta mai trebuie asteptat cativa ani si se va cere el singur - sper ca nu post mortem cum stiu romanii sa-si recunoasca valorile..

 

Asa ca hai cu sponsorizarile la Luci!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti, nu vreau sa dezamagest spriritele aplaudace pe care le vad active pe aici, dar un premiu pentru excelenta si pentru sustinerea dezvoltarii unui fenomen de obicei se acorda pentru o cariera, undeva spre sau dupa finalul ei...nu unui baiat ambitios care a castigat un concurs de enduro..........pentru care mai potrivite sunt felicitarile si sponsorizarile.

;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sunt pe lista sau nu, ca sa stiu deca ma apuc de campanie... am mai si inbatranit, ma gandesc sa ma las...(mai tare pe viraj...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sunt pe lista sau nu, ca sa stiu deca ma apuc de campanie... am mai si inbatranit, ma gandesc sa ma las...(mai tare pe viraj...)

jumbales..esti pe liste cum sa nu..dar daca iesi,pe tine trebuie sa te acoperim cu bere si in bugetul cursei nu avem decat 10 butoaie..asa ca ce iti dam tie,ce mai dam concurentilor,iar ramanem pe sec.. ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promit sa impart berea poporului, o bere un vot, voi avea un real succes, uite ce petrecere o sa iasa:

;) :blbl: :D :P ;) hau, a inviat mortu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...