Sari la conținut

Dj-90-geo


Mavy
 Share

Postări Recomandate

Kali, nu e normal sa fuga idiotul de la locul accidentului. Acu' referitor la gasirea minunatului: poate sunt niste motociclisti cu niscaiva relatii pe la politie sau administratia financiara? Acolo exista baze de date cu proprietarii fiecarei masini, de identificat dupa numar. O idee. :cheers:

Iar dupa gasirea dumnealui, poate ca principiul 'ochi pentru ochi' s-ar aplica bine aici: sa isi gaseasca si el masina ravasita.

 

Din pacate, divulgarea unor astfel de informatii are tente de penal si nu are rost. Craiova e mica si plina de cielo-uri. Dar mare e rabdarea mea... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali, hai ca ma interesez si eu de masina asta. Eu lucrez la Dacia Asistenta si exista o sansa sa existe in baza noastra de date....Sper numai sa fi avut fie si numai un apel la noi...Ca-i gasesc si nr de tel...tot

Revin sa iti spun ce am gasit.

 

P.S.: daca mai gasiti din astia spuneti masina si nr si incerc sa ii gasesc

Multa Bafta

 

Sorry, nu am gasit nimic cu nr asta de inmatriculare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali, hai ca ma interesez si eu de masina asta. Eu lucrez la Dacia Asistenta si exista o sansa sa existe in baza noastra de date....Sper numai sa fi avut fie si numai un apel la noi...Ca-i gasesc si nr de tel...tot

Revin sa iti spun ce am gasit.

 

P.S.: daca mai gasiti din astia spuneti masina si nr si incerc sa ii gasesc

Multa Bafta

 

Sorry, nu am gasit nimic cu nr asta de inmatriculare

 

Thx, dar l-am gasit deja... Si nu merita sa faci parnaie pt mine.. :crack: V-am spus ca rabdarea mea e mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am patit cateva chestii identice acum un an.La 2 am reactionat violent si m-am ales cu amenzi de 2 milioane desi aveam dreptate sa reactionez asa la fazele penibile pe care le-am trait.Pe unul l-am mai pleznit ulterior ca pentru 2 milioane si-o luase prea putini.Un a4 de If m-a lovit in mers si a fugit.Din coincidenta avea tot GEO la nr.MI-A RUPT SCHIMBATORUL,scarita,strers carena si piciorul .Cel mai mult a contat sperietura.gREU MI-AM REVENIT.A vazut omul ce paguba are si s-a intors din drum.Eu stateam pe trotuar cu capul in maini.Numai de urmariri nu imi ardea.Desi era vinovat,dar paguba la el era mare pt ca gaurise aripa si usile la un a4 2005 nou,am vb cu politistii si m-a scos vinovat ca sa faca masina pe asigurarea mea si eu am rezolvat-o usor cu un milion.I-am demonstrat atunci ca eu sunt bun si el e rau!Daca l-as fi batut as fi luat iar amenda,m-as fi certat cu aia pe la asigurari si as fi fost si mai in paguba!Urat a fost din partea lui ca a fugit.L-a ajuns cineva si i-a spus ca am probleme la picior si nu l-a interesat,dar cand a vazut ca are gauri in tabla a intors.Din pacate asta este lumea in care traim.La cate mi se intampla zilnic pe motor ar trebui sa fac box zi de zi.Eu unul am obosit sale dau in gura,voi daca mai puteti si credeti ca e bine dati-le!Poate va racoriti.Poate si eu voi face data viitoare la fel,cine stie!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...