Sari la conținut

Dupa O Lunga Perioada De Timp


Smiley89
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu zic sa nu te duci cu ea daca nu mergeti potolit eu am fost cu Reverse cu TZR`u si un baiat cu Rs125 2005 pe distanta scurta de am capiat ,abia ma tineam dupa ei si eram si in blana de fapt era distanta prea mare intre noi(La avatar este poza de cand am fost noi plecati).Daca vrei sa faceti o plimbare linistita dute.

Asa singur am fost in plimbari de peste 60km singur si a fost mai frumos zic eu. :D parca nu ai cu cine sa alergi cu toate ca am tinut-o aproape de blana a fost super odata m-am bagat in spatele unui tir si am mers in spatele lu ~20km super marfa 100km/h vant deloc,consum mai scazut :crack:

 

Eu ma gandeam sa plec la mare cu scuteru :crack: ,dar m-am razgandit ma duc la anu cu :crack: noua.

Nu ca nu ar rezista pana la mare dar nu as avea rabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

[Azi ne-am mai dat (eu si smiley) pe aeroport odata dar de data asta am facut dirt track :ok: :hug: .Deci cateva poze :P

 

attachmentid=105881]

post-10572-1156281072_thumb.jpg

post-10572-1156281210_thumb.jpgpost-10572-1156281267_thumb.jpgpost-10572-1156281387_thumb.jpgpost-10572-1156281540_thumb.jpgpost-10572-1156281588_thumb.jpg

post-10572-1156281120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap...la noi e liber liber si aveam o pista care e cu asfalt pe ea si e plina cu nisip si pietrish si io cu ovk ne luom viteza si blocam roata din spate si 20 de metrii ne ducem fara probleme..urmeaza sa incercam sa luam si curbe asa din alunecat:)) oricum ca mine nu o sa reuseasca nciiodata sa faca:)) stie el ce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap...la noi e liber liber si aveam o pista care e cu asfalt pe ea si e plina cu nisip si pietrish si io cu ovk ne luom viteza si blocam roata din spate si 20 de metrii ne ducem fara probleme..urmeaza sa incercam sa luam si curbe asa din alunecat:)) oricum ca mine nu o sa reuseasca nciiodata sa faca:)) stie el ce

 

norocosilor, in buc nu cred ca se poate asa cava :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fazele de genu derapaje si ingropari ale rotii in nisip mi se par cele mai stupide si copilaresti pentru ca nu demostreaza decat ca:

 

1. Putin iti pasa de acel motor

2. Poate ai prea multi bani si le schimbi ca pe sosete

3. Vine un looser si il cumpara dupa ce scrii pe anunt ceva de genu :"super intretinut"; "neumblat in tara" ...

 

Asta e parerea mea sincera fara sa jignesc pe nimeni sau sa acuz pe cineva; oricine nu e de acord cu opinia mea e liber sa posteze ce vrea.

 

PS: cu scuterul meu nu as face asa ceva nici in veci

Editat de amirc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu dc te ataci asa...fiecare are modu lui de a se distra...daca io gasesc ceva distractiv in chestiile astea si imi plac burnouturile...derapajele si alea pe nisip nu imi dau seama care-i problema?tu ce faci cu scuteru tau?te plimbi asa toata ziua buna ziua?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic interesant mod de distractie. Eu cu al meu merg pana la munka si inapoi petru ca cam atat imi permite bugetul dar daca as avea bani de benzina m-as plimba pe unde as apuca si pe unde nu am fost niciodata in nici un caz nu as face ce faci tu cu el.

 

ps:nu ma atac ci doar imi spun parerea (banuiesc ca aici trebuia sa scriu daca am ceva de spus sau nu in leg cu postul tau)

 

ps2:mi-e mila de saracu scuter :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand nu am distrus nimic si in al doilea rand e scuterul meu.Mai rau il distrug pe drumurile de la noi.Chiar acuma 2 ore dadui intr-o groapa in care sparsai toba si strambai roata din fata.Maine ma duc la casco sa vad ce rezolv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer si eu vreau adrenalina, in privinta vitezei sunt un maniac (nu ma cunosti) insa problema am pu-so din punctul meu de vedere si cred ca am pu-so destul de ok.

 

ps:abia astept sa cresc mare(financiar) pt a-mi lua motor sa conosc adevarata viata pe doua roti nu cea de acum pe o amarata de "ascutitoare" ce se duce pana in 45

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba lasa-ti-o drq moale cu viteza asta pe strazi.Veniti pe aeroport daca vreti sa le dati in gura.Testez eu terenu' inainte :hug: ,iar pt o tura pe motoru' vostru va arat si imprejurimile :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...