Sari la conținut

Zona Voluntari


Postări Recomandate

am vazut motoristi pe aici, are sunteti? poate iesim mai multi la o plimbare, ca ma plictiseste drumul pana acasa de unul singur. II vad, ii salut, insa nu am vorbit cu niciunul.

nmai bine

prezent! :smoke:

voluntari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,.....si eu prin zona ( Voluntari), ........chiar ma gandeam cand o sa ne strangem si noi, ....zilele trecute am vrut sa deschid un topic pe seama asta (oricum o sa deschid un topic mai sus sa fie mai usor de gasit pentru ca aici o sa se cam piarda). :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa-l mutam pe asta sus, rog un moderator sa il mute. Eu sunt sincer, sunt cam novice in forumuri :smoke:

 

 

p.s am vazut acuma, era destul de simplu:))..sorry

rog un moderator sa il mute daca se poate . nu are rost sa deschidem 7 topic-uri pe acelasi subiect

Editat de tiggernlg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare :lol:

 

Ar fi cazul sa incepem sa ne strangem si noi, sa ne cunoastem...... au cam aparut ceva motoare si pe la noi prin zona si nu prea cunosc multi posesori de motorete,.....poate stabilim un loc si o zi in care sa ne strangem din cand in cand, sa mai stam si noi la un pahar de vorba( sa socializam) si mai vedem noi........

 

Numai bine :smoke:

Mesaj completat

Rog un moderator sa mute topicul mai sus la Important Topics( aici nu o sa fie foarte vizibil si o sa se piarda)

Multumesc anticipat.

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce mi-a fost sters titlul cand special am scris afumati-voluntari-petrachioaia.Rog un moderator sa imi lase titlul si daca nu este prea greu sa il mute la important topics.multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...

Vad ca nu se muta topicul asta mai sus pentru nimic in lume. Oare ce trebuie facut? Sa dam o spaga la moderatori? S nou in zona - stau pe langa Mall Jolie Ville -poate ne adunam si noi pe undeva...

Editat de dj.marten
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...