Sari la conținut

Yamaha Tzr


costin_owner
 Share

Postări Recomandate

Tin sa precizez ca motorul nu e facut de aprilia,la rs-ul de 50 este motor Minarelli,acelasi motor ca si pe tzr

good posting :baldy:

poate ca diferenta de viteza e data de kg in plus a tzrului.

care stie care ii recordu mondial la viteza maxima pe un rs 50 de serie? era undeva la 130 la ora, o sa mai caut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

good posting :angryfire:

poate ca diferenta de viteza e data de kg in plus a tzrului.

care stie care ii recordu mondial la viteza maxima pe un rs 50 de serie? era undeva la 130 la ora, o sa mai caut :angryfire:

mai cauta..vezi poate gasesti undeva prin VISE!!! ...imi place ca va dati toti cu parerea p`aicea , sa`si puna unu motoru de 50 pe dyno si sa afle cat ia si cati cp are...eu mi le`am pus ....ciao ma racerilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ba da nimerisi unde sa intrebi.Dintr SR50 eu ale oricand jet force'u pt look.Aveam posibilitatea sa-mi iau orice scuter nou,si jet force a fost :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce vrei frate daca nu ma pricep,tu te-ai nascut sa le sti pe toate? sa fim seriosi :baldy: si am si eu o intrebare care e mai bun Aprilia SR50 sau Peugeot JetForce?

Nu frate nu m-am nascut sa le stiu pe toate, dar nu puneam intrebari idioate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce vrei frate daca nu ma pricep,tu te-ai nascut sa le sti pe toate? sa fim seriosi :D si am si eu o intrebare care e mai bun Aprilia SR50 sau Peugeot JetForce?

Nu frate nu m-am nascut sa le stiu pe toate, dar nu puneam intrebari idioate.

completare: :P

si nu puneam aceeasi intrebare pe toate topicurile... ai intrebat care-i mai bun dintre JetForce sau SR-ul pe 3 topicuri ;) :baldy:

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

JetForceu e forta mare si mie imi place,am ales JetForceu ca model de rezerva daca nu gasesc un tzr 2006 nou in Germania(adica sa-mi gaseasca tata)

dc nu iti iei un sr? motorul este cam la fel ca si la jetforce doar ca sr-u este mai rapid deoarece este cu vreo cateva kg mai usor 02.jpg Jetforce_C-Tech.jpg si la look amindoua arata bine :angry:

Editat de 46Rossi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul vrea un anumit model , adica 50cc GEARBOX (scrie si in titlu) nu scuter..... dc trebuie toata lumea sa readuca la viata topicuri de mult moarte doar ca sa faca posturi..?!

 

Nu e mIRC fratilor,cititi mai mult si vorbiti cu utilitate...ca unii oameni platesc o galagie de bani pe luna ca voi sa chatuiti p`aici aiurea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul vrea un anumit model , adica 50cc GEARBOX (scrie si in titlu) nu scuter..... dc trebuie toata lumea sa readuca la viata topicuri de mult moarte doar ca sa faca posturi..?!

 

Nu e mIRC fratilor,cititi mai mult si vorbiti cu utilitate...ca unii oameni platesc o galagie de bani pe luna ca voi sa chatuiti p`aici aiurea ...

chiar n-am stiut ca cineva plateste pt faptul ca noi postam...... :angry:

Editat de 46Rossi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...