Sari la conținut

Viking Moto Party 2006 Satu Mare


BIKE4FUN
 Share

Postări Recomandate

Mai sti si alte orase cu acest nume ? Stai linistit, la cati motociclisti o sa fie, nu prea cred ca o sa se puna militzienii sa opreasca pe cineva.

mai este in moldova ceva cu acest nume :D

acum serios ............nu te opreste nimeni si nu cred ca a oprit pe nimeni politia , ca si anul trecut cand am fost ne-am plimbat in voie pe unde am vrut si am si poposit in centru pt o bucata buna de vreme.

zicei ca postez aiurea nu? si m-ai trimis aici sa vad poze :D dar iar nika , am sa ashtept pana vine de la mare sa le vedem sau poate fac eu rost inainte de prin baia mare :D

oricum am auzit ca iar a fost beton si sincer imi pare rau ca nu am putut sa ajung :crack:

 

ps. aaaaaaa era sa uit .......ROAD nu mai fi asa de artzagos pe forum ca doar suntem oameni si mai greshim si noi :lol:

Editat de cicioc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai este in moldova ceva cu acest nume :D

acum serios ............nu te opreste nimeni si nu cred ca a oprit pe nimeni politia , ca si anul trecut cand am fost ne-am plimbat in voie pe unde am vrut si am si poposit in centru pt o bucata buna de vreme.

zicei ca postez aiurea nu? si m-ai trimis aici sa vad poze :D dar iar nika , am sa ashtept pana vine de la mare sa le vedem sau poate fac eu rost inainte de prin baia mare :D

oricum am auzit ca iar a fost beton si sincer imi pare rau ca nu am putut sa ajung :crack:

 

ps. aaaaaaa era sa uit .......ROAD nu mai fi asa de artzagos pe forum ca doar suntem oameni si mai greshim si noi :lol:

 

Stimabile Cicioc,

 

In primul rand doresc sa-ti spun ca, si asa forumul e incarcat cu multe topicuri fara nici o informatie utila, de aceea nu gasim de multe ori ceea ce cautam. Asa ti s-a intamplat si tie in caest caz, cand nu ai gasit pozele. De aceea (am vb la modul cel mai general, nicidecum nu mi te-am adresat direct tie) am lansat rugamintea de nu a mai face topicuri despre ceva care exista deja.

 

Reply-ul care ti le-am dat continea 2 link-uri fiecare cu unde te trimite. Unul la topicul asta (scria in paranteza "pt detalii") iar celalalt la topicul cu poze.

 

Uite aici LINK-ul la postul meu. Da click pe "AICI" dupa care scrie "gasesti poze" si te va trimite la topicul cu poze.

 

Despre "am sa ashtept pana vine de la mare sa le vedem sau poate fac eu rost inainte de prin baia mare :kick: " nu prea am inteles daca te-ai referit la mine sau nu.

 

Legat de faptul ca sunt artagos.......ai spus-o si tu suntem oameni, mai gresim si noi. Poate ca sunt, dar asta pentru ca imi place sa fisu scurt si la obiect.

 

Imi cer scuze daca te-am suparat, nu a fost cu intentie.

 

Daca tot n-ai gasit pozele da un CLICK AICI :kick:

Editat de Road
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte fain, Parazitii ruled ca de obicei, felicitari organizatorilor, m-am simtit f bine. Si le multumesc si celor doi prieteni care m-au convins sa ne intoarcem acasa via Zalau, unde am avut placerea sa gasesc un "circuit" super tare :crack: . Astia din Zalau, va invidiez sincer pt zona aia :what: :crack: :what: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...