Sari la conținut

Constanta Baile-herculane


marian2v
 Share

Postări Recomandate

Vreau sa plec de la mare direct la Baile Herculane pe urmatorul traseu: Calarasi-Oltenita- Giurgiu - Zimnicea - Tn. Magurele - Corabia - Caracal - Craiova Dr. Turnu Severin .

Oricine poare sa-mi ofere date despre starea drumurilor pe acest traseu, va rog dati-va cu parearea. Nu am facut nici o data acest traseu si sunt f curios.

Multumesc Mult :crack:

Marian

Galati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu, din Caracal pana in Craiova e bun drumul, iar din Craiova pana in Severin e jumatate nou, jumatate ca naiba. Mama o sa plece maine din Craiova spre Timisoara. O sa o intreb cum e drumul. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

De la Craiova pana la Drobeta poti sa mergi cu cat te tine. Drumul e beton. Bani de amenzi sa ai.

Drobeta - Herculane e suportabil. Plus ca peisajul e beton si uiti de minusurile drumului.

 

Mai intreaba si pe altii. Eu am fost pe traseul asta acum vreo 10 zile.

Bafta si drum bun :lol: :crack: !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intaresc ec a spus cel dinaintea mea...

Craiova - Severin este proaspat facut, foarte bun..atentie sa nu te fure sa bagi prea tare mana in gaz

la vreo 10-12 km inainte de sevein e un deal - Balota - aici te poti apleca frumos pe curbe daca te pasioneaza

Severin - Orsova - acceptabil..adica..nu are gropi dar a inceput sa aiba denivelari (de la franele puse de tiruri in principal) - atentie la viteza (poti intra cu viteza mare in curba cu gandul ca te apleci si sa dai de o denivelare de asta sa`ti sara spatele - Doamne fereste!)

Orsova - Baile Herculane - e cam praf..

Editat de sebby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...