Sari la conținut

Enduro Parc organizeaza Sarbatoarea Mustului


Che_TheUndertaker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai ROCK! Ca numai asa o sa mearga bine vinul.Cred ca si ceva folk, pe ici pe colo.Daca sunt propuneri, va rog sa le trimiteti pe mail.Si vom tine cont de ele.De asemenea, daca vreti sa aduceti ceva cd-uri pe care ati dori sa le ascultati, se poate si asta.Suntem deschisi ca si cartile...(de joc)

Editat de Che_TheUndertaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara trupe! Iar de cantat live, cred ca o sa avem niste chitaristi (folkisti) cu care o sa cantam in jurul focului.E al 3-lea eveniment organizat la noi fara trupe si fara sponsori.De fiecare data iese mai bine.In curand or sa vina si trupe.Probabil la Halloween.Oricum, nu cred ca ar mai fi fost doar 5 lei intrarea.Avem insa sunet foarte bun si, sincer, boxele nu obosesc niciodata.Muzica va fi pe toata durata evenimentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara trupe! Iar de cantat live, cred ca o sa avem niste chitaristi (folkisti) cu care o sa cantam in jurul focului.E al 3-lea eveniment organizat la noi fara trupe si fara sponsori.De fiecare data iese mai bine.In curand or sa vina si trupe.Probabil la Halloween.Oricum, nu cred ca ar mai fi fost doar 5 lei intrarea.Avem insa sunet foarte bun si, sincer, boxele nu obosesc niciodata.Muzica va fi pe toata durata evenimentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan e mai bine fara trupe; intrarea ramane cum am obisnuit(5 lei/pers cu un pahar de baut in pret)...

trupele nu vor canta mult;si trebuie mai multe invitate ptr acoperirea timpului...asa dj laptop e minunat! mai ales ca oricine poate merge si cere melodia dorita...si chiar se va pune...am experimentat!:drink: Va asteptam sa ne distram impreuna! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan e mai bine fara trupe; intrarea ramane cum am obisnuit(5 lei/pers cu un pahar de baut in pret)...

trupele nu vor canta mult;si trebuie mai multe invitate ptr acoperirea timpului...asa dj laptop e minunat! mai ales ca oricine poate merge si cere melodia dorita...si chiar se va pune...am experimentat!:drink: Va asteptam sa ne distram impreuna! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan e mai bine fara trupe; intrarea ramane cum am obisnuit(5 lei/pers cu un pahar de baut in pret)...

trupele nu vor canta mult;si trebuie mai multe invitate ptr acoperirea timpului...asa dj laptop e minunat! mai ales ca oricine poate merge si cere melodia dorita...si chiar se va pune...am experimentat!:drink: Va asteptam sa ne distram impreuna! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan e mai bine fara trupe; intrarea ramane cum am obisnuit(5 lei/pers cu un pahar de baut in pret)...

trupele nu vor canta mult;si trebuie mai multe invitate ptr acoperirea timpului...asa dj laptop e minunat! mai ales ca oricine poate merge si cere melodia dorita...si chiar se va pune...am experimentat!:drink: Va asteptam sa ne distram impreuna! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea-s adeptul cantarilor cu laptop-ul...Lasa imaginea de party second-hand...

Daca sunt aduse trupe din underground, pretul lor e mai mic, pot veni mai multe trupe si se poate acoperi o perioada mare de timp...In plus, alta senzatie este si pentru participanti sa aiba trupele live, e alt entertainment, alta distractie si cred ca facand biletul 10 lei in loc de 5 lei, se poate acoperi costul trupelor... Mai mult, e un gest de fair-play fata de artistii care trebuie sa-si castige si ei painea de zi cu zi, in vreme ce pe laptop sunt aproape sigur ca vin piese downloadate de pe torrente...Dar, in fine, voi stiti mai bine!

Editat de Leaveyou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti despre fairplay-ul fata de trupe care incearca sa-si castige painea?Dar despre fairplay-ul fata de cei care inca mai inceraca sa faca ceva pt comunitatea moto, cu toate ca nu au niciun sponsor, si muncesc din greu pe proprii umeri ?Eu nu am zis ca n-o sa aducem niciodata.Am zis doar ca de data asta nu.Sunt multe moduri in care ai putea sa-ti arati solidaritatea.Si ai putea sa intrebi printre oamenii care au mai trecut pe la Enduro Parc, sa vezi ca le-a placut si au avut numai vorbe de bine.Cum am spus, am aparut numai de cateva luni si am facut eforturi imense,iar daca ne-ar lua toti la snage asa ca tine, atunci nu am mai reusi sa aducem trupele alea de care spui...Ce sa mai colo-n coace, treci pe la noi sa bem un pahar de vin si sa mancam o pastrama,si-ai sa vezi si tu ca, asa cum am facut tot posibilul sa obtinem terenul asta pt 3 ani, asa vom aduce si trupe.

Sunt convins ca fairplay-ul tau nu-i doar fata de trupe :lol:

 

Respect!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a aduce trupe,ne trebuie o scena. Scena care va fi permanenta,dat fiind ca e loc stabil se poate construi din lemn etc... pana nu terminam cu imprejmuirea,pentru a nu avea surpriza sa nu o mai gasim deloc nu poate fi construita pana la sarbatoarea mustului! Cum a zis si Che exista problema sponsorilor! Dar daca citeai putin mai sus observai ca vor fi cantari live; cine doreste si e amator sau profesionist,isi poate lua chitara,muzicuta,etc si ii vom asculta cu drag la lumina si caldura focului de tabara! Iar daca nu se va gasi niciunul(desi e aproape imposibil sa cred) am sa va cant eu pana ragusesc de tot:))=))... Hai sa ne vedem sanatosi! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti despre fairplay-ul fata de trupe care incearca sa-si castige painea?Dar despre fairplay-ul fata de cei care inca mai inceraca sa faca ceva pt comunitatea moto, cu toate ca nu au niciun sponsor, si muncesc din greu pe proprii umeri ?Eu nu am zis ca n-o sa aducem niciodata.Am zis doar ca de data asta nu.Sunt multe moduri in care ai putea sa-ti arati solidaritatea.Si ai putea sa intrebi printre oamenii care au mai trecut pe la Enduro Parc, sa vezi ca le-a placut si au avut numai vorbe de bine.Cum am spus, am aparut numai de cateva luni si am facut eforturi imense,iar daca ne-ar lua toti la snage asa ca tine, atunci nu am mai reusi sa aducem trupele alea de care spui...Ce sa mai colo-n coace, treci pe la noi sa bem un pahar de vin si sa mancam o pastrama,si-ai sa vezi si tu ca, asa cum am facut tot posibilul sa obtinem terenul asta pt 3 ani, asa vom aduce si trupe.

Sunt convins ca fairplay-ul tau nu-i doar fata de trupe :drink:

 

Respect!!!

 

 

Pentru a aduce trupe,ne trebuie o scena. Scena care va fi permanenta,dat fiind ca e loc stabil se poate construi din lemn etc... pana nu terminam cu imprejmuirea,pentru a nu avea surpriza sa nu o mai gasim deloc nu poate fi construita pana la sarbatoarea mustului! Cum a zis si Che exista problema sponsorilor! Dar daca citeai putin mai sus observai ca vor fi cantari live; cine doreste si e amator sau profesionist,isi poate lua chitara,muzicuta,etc si ii vom asculta cu drag la lumina si caldura focului de tabara! Iar daca nu se va gasi niciunul(desi e aproape imposibil sa cred) am sa va cant eu pana ragusesc de tot:))=))... Hai sa ne vedem sanatosi! :lol:

 

 

Am tot respectul pentru efortul vostru. N-am spus niciodata ca nu faceti treaba buna. La fel cum nu ma refeream la editii viitoare, ci la cea de acum. Oricum, ma bucur ca aveti de gand sa aduceti, in viitor, si trupe. Si nu cred ca v-am luat la trei pazeste, ci doar m-am interesat asupra programului si mi-am expus o opinie legat de entertainmentul oferit la party-ul vostru. Si am pus aceste intrebari, pentru ca mie asa ceva imi place, nicidecum cantatul la muzicuta sau flokareala. Am priceput ca nu sunt bani si nici nu mai insist pe acest subiect. Poate chiar trec p-acolo sa degust mustul si oarece pastrama! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu m-am gandit ca ne certi.Am considerat doar ca trebuie sa explicam putin, ca sa evitam sa fim gresit intelesi.Cu siguranta vom aduce si trupe.Pana atunci, ROCK in boxe.SI, te asteptam sa bem un pahar de vin.Poate stai si la focul de tabara...atunci va fi cel mai frumos!

 

Tot respectul, hombre si imi cer scuze daca te-am ofensat!!!

 

@Scufu ti-am trimis un reply pe mail si ti-am notat numele pe lista care se va gasi la poarta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu m-am gandit ca ne certi.Am considerat doar ca trebuie sa explicam putin, ca sa evitam sa fim gresit intelesi.Cu siguranta vom aduce si trupe.Pana atunci, ROCK in boxe.SI, te asteptam sa bem un pahar de vin.Poate stai si la focul de tabara...atunci va fi cel mai frumos!

 

Tot respectul, hombre si imi cer scuze daca te-am ofensat!!!

 

@Scufu ti-am trimis un reply pe mail si ti-am notat numele pe lista care se va gasi la poarta!

 

Ningun problema, amigo!

Sper din toata inima sa ajung la distractia pe care o pregatiti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va reamintesc sa trimiteti mail la office@enduroparc.ro pt a va anunta partivciparea la acest evniment.

Pana acum am primit un numar de 34 de mailuri si lista este in continuare deschisa. Petrecerea se va tine cu portile inchise astfel ca daca nu va veti gasi pe lista de la intrare nu veti putea intra.Vrem sa evitam astfel musafirii nepoftiti ca sa riscam bataliile cu macete,acordeoane,viori si alte instrumente. :lol:

De asemenea, puteti sa va anuntati sosirea si apeland unul din numerele: 0744.77.22.43 sau 0766.21.97.39

Harta o gasiti pe www.enduroparc.ro la contact, la fel si numerele de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...