Sari la conținut

Accident langa Nehoiu(Buzau) - 22.08.2010


owene
 Share

Postări Recomandate

Stalpii sunt in afara partii carosabile, deci chiar nu mi se pare a fi ceva in neregula. Ganditi-va ca sunt strazi unde asflatul se termina intr-un perete (calea victoriei, pe un mic sector, de exemplu), nu e nici macar trotuar!

Despre faptul ca nu avea categoria A nu stiu ce sa zic. Este condamnabil, dar in nici un caz nu te invata la scoala sa iei curbe cu 70km/h+, deci putea sa i se intample si cu plasticul in buzunar. A fost greseala de pilotaj, care l-a costat relativ ieftin, si mai mult ca sigur ca nu o sa mai urce niciodata pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai era unu' la stiri de-i tot intrau astia cu masinile'n casa ... de si-a facut zid ...sau ce naiba din pietre ...baraj :unsure:

casa intr-o curba foarte nasoala ... in 2 ani de zile 5 masini i-au dat in zidul de la casa si era destula distanta pina la ea .... poate si in locul ala e la fel

eu stiu o curba din asta in Anina .. e in urcare si cind ajungi sus vezi ca nu mai e drumul si in fata ta casa omului ... daca ai peste 50 km /h ala esti :hurt:

 

la urmatoarea tura de anina o sa pun poze pe topicul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...