Sari la conținut

Pisica din Iwata


Elikratos
 Share

Postări Recomandate

Lopeti, zici? Nihilistule, anarhistule, da' cu ce ti-au gresit? :haha:

 

Adevarul rece si taios precum lama bisturiului :moron: este ca nu am intalnit inca o solutie aftermarket care sa ma incante... Suportul de numar, ca suportul de numar, da' ma trec sudorile cand ma gandesc la semnalizatoare si la lampa de numar. Sunt multe chiciosenii (sic!) in piata, multe slabe dpdv calitativ, unele prea racing pentru mobra mea, altele prea mici / invizibile (totusi, chiar le folosesc si ma astept sa le vada si restul lumii aka tovarasii din trafic) samd. Bonus, daca trec pe leduri, am nevoie de nus' ce adaptor etc. Deep pain in the... Dar, daca ai o sugestie, doua (zici ca ai tot facut manevra asta), te ascult cu interes...

 

BTW, tu ai semnalizatoare pe spate? Nu le-am vazut in poze.

 

 

lopetile ma dor la ochi si basta

mi se pare ca ingreuneaza (estetic) spatele (curu') motocicletei, care mie imi place sa fie cat mai 'usor', simplu, scurt, ascutit, taiat, orice da' nu 'greu'

ideea e ca nu ma intereseaza neaparat cum se scapa de lopeti, atata timp cat dispar

deci un mic sistem de prindere pentru numar nu ma intereseaza cum arata, mai ales ca nu se vede decat daca-l cauti...

prietenu' meu cu fazeru' si l-a facut el singur

a prins si semnalizarile originale de el, iar placuta e luminata de niste led-uri albe, deci problem solved

daca treci la semnale pe led-uri ai nevoie de relee

eu pe fata le am pe cele originale care vor zbura si ele in viitorul apropiat, iar pe spate am semnalizarea integrata in stop

Editat de foyosu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...