Sari la conținut

Probleme Cu Casca


Postări Recomandate

am scapat casca pe jos cu viziera deschisa :lol: si mi sau rupt suportii de la viziera

 

pe unde pot sa gasesc accesorii pt casti??? ca nu vreau sa imi cumpar o casca noua pt 2 plastice

 

Ce firma/model de casca?

Depinde de model, ca nu se potrivesc (nu sunt sigur de aceasta afirmatie, dar am 2 casti si stiu sigur ca nu se potrivesc de la una la alta. Una este CMS iar cealalta ...ceva cu F11 Racer...no-name cred.

 

Dupa ce am spart viziera la CMS, m-am dus tot acolo si am luat viziera noua.

Acolo gasesti viziere pentru CMS, doua modele: clar - 50 RON si fumurie 120 RON. S-ar putea sa aiba si pentru alte modele, sincer nu am intrebat, ca nu m-a interesat.

 

- Mai poti incerca la reprezentanta Honda de la Perla, langa Maserati Romania, pe Dorobanti. Ei sunt distribuitori SHARK.

- Mai poti incerca la magazinul Moto Adventure de la Cotroceni.

- O alta idee este sa iei catalogul de la Louis (eu l-am luat de la magazinul din Ploiesti de la Paulas Bikershop, costa 10 RON) si sa te uiti acolo, sa gasesti pentru modelul tau. sau pe web: www.paulas-bikershop.com.

 

Eventual sa dai telefoane mai intai ca toate magazinele care le-am mentioat au sit web.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce firma/model de casca?

Depinde de model, ca nu se potrivesc (nu sunt sigur de aceasta afirmatie, dar am 2 casti si stiu sigur ca nu se potrivesc de la una la alta. Una este CMS iar cealalta ...ceva cu F11 Racer...no-name cred.

 

Dupa ce am spart viziera la CMS, m-am dus tot acolo si am luat viziera noua.

Acolo gasesti viziere pentru CMS, doua modele: clar - 50 RON si fumurie 120 RON. S-ar putea sa aiba si pentru alte modele, sincer nu am intrebat, ca nu m-a interesat.

 

- Mai poti incerca la reprezentanta Honda de la Perla, langa Maserati Romania, pe Dorobanti. Ei sunt distribuitori SHARK.

- Mai poti incerca la magazinul Moto Adventure de la Cotroceni.

- O alta idee este sa iei catalogul de la Louis (eu l-am luat de la magazinul din Ploiesti de la Paulas Bikershop, costa 10 RON) si sa te uiti acolo, sa gasesti pentru modelul tau. sau pe web: www.paulas-bikershop.com.

 

Eventual sa dai telefoane mai intai ca toate magazinele care le-am mentioat au sit web.

multumesc o sa vad cum gasesc

nu viziera sa rupt ci santurie din suportii de pe casca

o sa incerc pe la magazinele care le-ai recomandat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...