Sari la conținut

Kronstadt Bikers MotoParty 3


Postări Recomandate

Interesanta intalnire;

Dupa cum vad prin poze , distractia a fost, bikeri s-au strans, vremea va sustinut,pacat ca nu am facut prezenta, dar nu am stiut de intalniire.

Din cele mentionate, conform planului de intruniri moto 2010 intlaniirea era pe 18-20 iunie 2010, dar din cate am aflat, nu s-a sustinut.

 

Pe anul viitor. Pana atunci, sa ne revedem cu bine si sanatosi :P :laugh:

 

 

Poate nu stiai,cu toate anunturile noastre cum ca nu am avut nicio legatura cu data anuntata de Bull Bikers.

Anul acesta am avut a treia editie,inca de la inceput am facut intrunirea la inceputul lunii septembrie.

La fel vom face probabil si la anu'.

Poate atunci vei afla din timp cu toate ca probabil nici la anu' nu o sa ne aparem in acel calendar care e oarecum incomplet(apar doar intrunirile ce se stabilesc la o sedinta U.C.M.R)

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poate nu stiai,cu toate anunturile noastre cum ca nu am avut nicio legatura cu data anuntata de Bull Bikers.

Anul acesta am avut a treia editie,inca de la inceput am facut intrunirea la inceputul lunii septembrie.

La fel vom face probabil si la anu'.

Poate atunci vei afla din timp cu toate ca probabil nici la anu' nu o sa ne aparem in acel calendar care e oarecum incomplet(apar doar intrunirile ce se stabilesc la o sedinta U.C.M.R)

 

RESPECT

 

Multumesc; ma voi interesa mai din timp! Ideea e ca imi place locatia unde organizati intrunirile (si mai ales cand e vreme frumoasa).

Da, am observat ca unele untruniri nu respectau aceasi data , fata de cea anuntata din calendarul stabilit de U.C.M.R

 

''ms pentru replay''

 

Peace :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Te asteptam in vizita si pe la noi :D sa facem o tura asa cum am facut noi la voi (480 de km dus intors) ;) !

Salut.Multumesc de invitatie Dan,dar la ce timp este cred ca a venit iarna asa ca doar cu masina poate.Numai bine. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Multumesc de invitatie Dan,dar la ce timp este cred ca a venit iarna asa ca doar cu masina poate.Numai bine. :laugh:

Sa dea Dumnezeu sa ne vedem cu bine indiferet de mijlocul de transport, dar preferabil e sa ne vedem pe motoare ;) !

Numa bine si sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...