Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

eu nu ma plictisex niciodata :rusinica:

dar in caz ca ma plictisex...intru pe forum :cheers:

pai u esti mai mereu p forum,deci t cam plictisesti mereu :cheers:

 

Uameni din Alexandria sa p langa ALexandria nu sunt cu scootere?????? :finger: :blink:

Eu nu am cu cne sa ma plimb sunt multi scooteristi da sunt batrani majoritatea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai u esti mai mereu p forum,deci t cam plictisesti mereu :cheers:

uau ma simt flatat ca imi urmaresti activitatea zi de zi pe forum :rusinica:

 

DAR

 

la cate posturi ai facut tu intr-o luna...si eu in 2 ani ...pai tu peste 23 de luni o sa ai mai multe decat mine :finger:

 

deci,cine se plictiseste mai tare? :cheers: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uau ma simt flatat ca imi urmaresti activitatea zi de zi pe forum :rusinica:

 

DAR

 

la cate posturi ai facut tu intr-o luna...si eu in 2 ani ...pai tu peste 23 de luni o sa ai mai multe decat mine :finger:

 

deci,cine se plictiseste mai tare? :cheers: :blink:

 

 

bai "fenomenule care este" ... ce cauti ma la "tristi " astia ma :ok:) a? uita-te si tu la ce poza ai la avatar .. ce-oi cauta aici nu inteleg :D) .. apropo . ramane valabila intalnirea sa probam toba ;:hug: .. acum ca am si scaritze poate te dau o tura :10: ....:* . Pe mess .. cam lipsesti .. tragi chiulu ....

 

ps. poate ne vedem la mare :D sa-ti fac cunostinta cu sormea ... nu de alta .. da sa-ti fur motoru :D :D hai te salut cu stopu .. ca doar pe ala il vezi tu de obicei :hug: ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari am si yo un Suzuki Sepia din 2000 as vrea sa stiu si yo unde gasesc aici in mures ceva kit si toba sport si chestii dinaste pentru tuning........... unde are limitatorul yo il pot da jos..........ce acte am nevoie pentru inmatriculare si trebuie si RCA.....ce sa ii fac sa imi sara maneta de frana de pe spate inapoi..........mersi mersi si asfalt uscat si salutari cu faru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai "fenomenule care este" ... ce cauti ma la "tristi " astia ma :D) a? uita-te si tu la ce poza ai la avatar .. ce-oi cauta aici nu inteleg :D) .. apropo . ramane valabila intalnirea sa probam toba ;:ok: .. acum ca am si scaritze poate te dau o tura :rock: ....:* . Pe mess .. cam lipsesti .. tragi chiulu ....

 

ps. poate ne vedem la mare :D sa-ti fac cunostinta cu sormea ... nu de alta .. da sa-ti fur motoru :10: :blink: hai te salut cu stopu .. ca doar pe ala il vezi tu de obicei :D ... :finger:

:rusinica: :cheers: :hug:

 

lasand gluma deoparte..sa-mi trimiti poze cu sorta pe mess :hug: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :cheers: :D

 

lasand gluma deoparte..sa-mi trimiti poze cu sorta pe mess :hug: :finger:

 

 

nu frate ... nui de nasu tau :D) ... acum vb seriso ...o sa iti dau .. da are 21 de ani :what: .. deci slabe sanse :D) oricum .. va intalniti .. si eu iti fur motoreta :hug: .. moa .. cum o fi dupa rs 50 pe un cbr 600 rr :X:X:X :D :rusinica: :blink: .... hai ca te :ok: ca-mi place de tn :10: :rock:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu frate ... nui de nasu tau :hug:) ... acum vb seriso ...o sa iti dau .. da are 21 de ani :D .. deci slabe sanse :hug:) oricum .. va intalniti .. si eu iti fur motoreta :finger: .. moa .. cum o fi dupa rs 50 pe un cbr 600 rr :X:X:X :D :rusinica: :cheers: .... hai ca te :blink: ca-mi place de tn :ok: :D)

Iti rupi gatu direct =))) :cheers: , ai fii in stare sa i-o dai pe sorta pt cbr a ? :D))

Editat de baby_boy_gabi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti rupi gatu direct =))) :rusinica: , ai fii in stare sa i-o dai pe sorta pt cbr a ? :cheers:))

gatu nu mil rau frate :finger: adica nu cred :blink:) o avea el 600cm3 .. da degeaba .. "eu sunt mai tare ca sabia lui zoro" :D)) ( care stie cunoaste :hug:) ) mda ..oricum nu ma sui pe motoru lui .. decat sa fac cateva poze :hug:) atata ca nu-mi permit :ok: :cheers: stiu cum e .. ca nici eu nul dau in ruptu capului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...