Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne place,ne place.Da' de ce nu iei direct din .Ro ? Ca iesi la acelasi pret!Si e si mai usor.

tata e incapatanat si vrea el sa ia din Germania oricum mi-l aduce niste prieteni de al lui nu e problema cu transportu problema e ca nu are JetForce TSDI pe stoc :friends: ,sa sti OVK chiar mi-ai dat incredere sa-mi iau runner :cheers: esti un scump :drink:

Dar iubirea mea in afara de TZR care am inteles ca nu e nici unu pe stoc in Europa ramane JetForce TSDI.

Mai am posibilitatea la acest Derbi GTR,dar si vanzatorul de la magazinul cu Runner-ul si JetForce-ul a spus ca cel mai bun e Runner-ul.Acesta este GTR

post-13412-1163447322_thumb.jpg

post-13412-1163447339_thumb.jpg

post-13412-1163447350_thumb.jpg

post-13412-1163447365_thumb.jpg

Editat de RauL_z3u07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu GTR-ul.Arata de milioane.Imi place mai mult ca runnerul dar nu stiu ce sa spun despre motor performante/fiabilitate...am auzit ca ar fi bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu GTR-ul.Arata de milioane.Imi place mai mult ca runnerul dar nu stiu ce sa spun despre motor performante/fiabilitate...am auzit ca ar fi bune.

 

chiar mai bune la performanta decat runner-ul sau jetforce-ul :drink: dar se reflecta si in pret... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci Raul ia-ti GTR :friends: .

 

Sima7x,tu parca ti-ai pus role mai usoare...cat te-au costat si de unde le-ai luat?Imi poti cumpara si trimite prin posta?Raman dator vandut!Te ajut si eu cu ceva daca pot!

 

Daca imi iau set motor ceva sa incerc sa-l montez eu?Sau e asa greu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare : dintre toti scuteristii , are careva carnet a/a1 ?

Ce spui ? ?

Mai zi odata ca nu te aud :friends: :drink:

Iti dai seama ca daca aveam A1 aveam ceva mai mare....N-am permis din Comoditate :cheers:

Da la primavara am si io.Ai ma ce dreacu faci cu motoru ala ca am mai multi km ca tine :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos rau cpi ala.. mi se pare ca are transmisie pe lant :friends: ... oricum e frumos cu rotile alea mari :drink: .. sunt rare cpi gtr , nu vezi peste tot.

Transmisia este pe curea.Derbi Gp1 are pe lant.

Cu CPI este cam aiurea ca, daca o sa aiba nevoie de piese nu prea va avea de unde sa cumpere.

 

Maine daca ar fi sa imi cumpar un scuter nou mi-as cumpara DERBI GP1 parerea mea este ca este cel mai furmos scuter la design mai frumos ca JetForce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2000 de euro...mama pe sambata asa imi vine cred :friends: ,nu am mai vazut la nimeni pe aici prin cartier(berceni)voi aveti prieteni care au CPI GTR?

 

poi nici nu este mult 2000 ... mai najpa o sa fie cu piesele... in romania exista vreo reprezentanta ?

 

in bistrita nu am vazut vre-unu :drink:

 

asteptam sa postezi in topicul 'poze cu scuterele noastre' :cheers:

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transmisia este pe curea.Derbi Gp1 are pe lant.

Cu CPI este cam aiurea ca, daca o sa aiba nevoie de piese nu prea va avea de unde sa cumpere.

 

Maine daca ar fi sa imi cumpar un scuter nou mi-as cumpara DERBI GP1 parerea mea este ca este cel mai furmos scuter la design mai frumos ca JetForce.

 

 

Da ma Gurule :drink: , ai dreptate... ma gandeam la ala .. oricum Gp1 cu GTR parca sunt frati :cheers: seamana destul de mult :blink:

 

eu zic ca JetForce 125cc Compressor rupe tot, inclusiv pretzu :what:) 22.650 RON :friends:

 

si prin giurgiu este un cpi popcorn...nu stiu de ce, dar prima impresie a fost de chinezarie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma Gurule :drink: , ai dreptate... ma gandeam la ala .. oricum Gp1 cu GTR parca sunt frati :cheers: seamana destul de mult :blink:

 

eu zic ca JetForce 125cc Compressor rupe tot, inclusiv pretzu :what:) 22.650 RON :friends:

 

si prin giurgiu este un cpi popcorn...nu stiu de ce, dar prima impresie a fost de chinezarie :D

Doar farurile seamana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...