Sari la conținut

sambata 25 unde nu ploua


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

iti intelegem disperarea de a pleca.................oriunde

 

dar lasa.ne topicul de poze in pace

asta daca nu pui macar una cu tine in fotoliu urmarind METEO

 

asta ..topic ..forum...etc e de POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai intrasem pe forum ca sa propun un traseu Buc-Cheia-Brasov-Bran-Rucar-Buc. S-ar putea sa ne brodim pana la urma; daca nu vii/vine nimeni pe traseul cu Cheia si Bran, atunci poate vin eu cu tine pe unde s-o nimeri.

 

un traseu aproape comun avem si noi si anume bucuresti-cheia-siriu-bucuresti. pana acum suntem 2 motoare si vrem sa plecam de la academia romana la ora 9:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un traseu aproape comun avem si noi si anume bucuresti-cheia-siriu-bucuresti. pana acum suntem 2 motoare si vrem sa plecam de la academia romana la ora 9:00

 

daca sunteti off-roaderi puteti merge siriu prin ploiesti si haliti o bucata de drum de macadam prin padure f misto, eu am nimerit pe acolo mergand orbeste dupa gps. daca vreti haideti cu noi spre sighisoara. drumul e cam de 8h numai mers, 10-11 ore cu alimentari si o masa ce se poate sari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca sunteti off-roaderi puteti merge siriu prin ploiesti si haliti o bucata de drum de macadam prin padure f misto, eu am nimerit pe acolo mergand orbeste dupa gps. daca vreti haideti cu noi spre sighisoara. drumul e cam de 8h numai mers, 10-11 ore cu alimentari si o masa ce se poate sari.

eu m-as baga off-road numai ca a mea e prea joasa ;) plecarea la 9 de unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ramane buc - bv - sighisoara (cetate) - sibiu (centru vechi) - buc - 650 km. plecarea pe la 9. sa vedem si vremea cum e.

 

 

vin si eu pe traseul propus, se poate sa plecam mai devreme ? ora 09 00 este pt puturosi ! ;)

 

macar un 08 30 la mc donalds de langa otopeni ar fi ok ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mol otopeni fosta shell langa mcdonalds.

 

Mesaj completat

vin si eu pe traseul propus, se poate sa plecam mai devreme ? ora 09 00 este pt puturosi ! ;)

 

macar un 08 30 la mc donalds de langa otopeni ar fi ok ?

 

stai sa vb cu mihai varadero, eu pot, el se scoala mai greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie Sighisoara mi se pare cam departe/mult timp iar Cheia-Siriu l-am facut acum 4-5 uichenduri. In schimb traseul cu Cheia si Bran (sau Predeal-Bran) nu l-am facut niciodata cu moto. Oi vedea...

@Doru: nu cre ca sunt offroaderi, dupa moto si club.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Balaurele merg si eu pe cheia - bran

 

la 9 in rompetrolul de langa bikers (de pe DN) e ok?

 

OK, la 9 acolo. Imi pare rau ca poluam un pic topicul lui Doru_BMW, care a fost fara destinatie dar pana la urma s-a hotarat, insa nu cred ca e un asa mare deranj. Deci plecarea pe Buc-Cheia-Bv-Bran-Rucar-Buc e maine la 9 la Rompetrolul de dupa Otopeni, imediat dupa rest. Biker's. Cine vine e bine sa anunte totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersic, desi nici eu nu sunt convins ca vreau sa-l vand (adresez si pe aceasta cale urari calduroase, recte `arza-v-ar focu`, decidentilor politici). Poate nu-l vand pana la urma. In adevar, parbrizul e f. util si nu ma indoiesc ca vtx-ul prindea doua sute, dar bmw-ul pe care il ai acum e cu siguranta mult mai manevrabil si mai comod la suspensii.

Ma gandeam sa facem impreuna bucata Buc-Cheia-BV, dar vad ca orele sunt diferite. Ce zici, motoadv.ro, putem fi la un 8:45 acolo si sa plecam impreuna cu celalalt grup?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiindca daca stateati la masa in sighi, poate eram si eu prin zona.terasa jo e super, in centru.

mancati acolo si stati la suc/inghetata in sibiu, in piata mare

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce legatura are dn1 cu mancatul in sighi?doar tot acolo se ajunge.

nu faci sub 3 ore din buc, nici daca zbori

cu balaurele vorbeam, ca zicea sa mergem impreuna dar ei vor pe cheia. nu stiu cu masa, eu pot sa rabd, cum or sa vrea asa vom face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...