Sari la conținut

Intrunirea De La Galati


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 252
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la Galati se va desfasura un concurs de liniute cu BMW-uri

care se baga ???

propun sa vina toate BMW-urile de la Sinaia

 

:baldy:

Editat de zzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine cu un M6 ?

 

 

ce sa faci cu el ??? sa ni-l dai noua ???

 

daca e motocicleta te primim... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma..timpul nu e problema...ca nu ne ia mult..poshta :crack:

 

bunaaaaaaa :cheers:

 

in primul rand... bine v-am gasit. ma bucur sa vad ca toata lumea se pregateste cu nerabdare pentru marele eveniment din w-endul asta :cheers:

 

abia astept sa vin :crack:

 

salutari organizatorilor si felicitari :baldy:

Editat de bunny_rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

lasa ma..timpul nu e problema...ca nu ne ia mult..poshta :crack:

 

Vroiam si eu sa ma combin cu bracio si ca de obicei ai stricat tu tot... :baldy:

 

 

 

:cheers: :cheers: :crack: :crack:

 

Si sa va mai zic inca ceva... Rugatziva sa ma sponsorizeze tata ca daca vin, SUNT SINGUR ACASA..... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistii galateni platesc ceva daca vor sa mearga la concert? De unde incepe parada?

 

Cat este cotizatia la club? As vrea sa ma inscriu si eu. Multumesc anticipat. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

isppita doar stii ce ai de facut nu..ca abia ce am vorbit..:baldy:) dracule!

 

Uraa vine intrunireaa!!!!veniti la galati ca nu aveti ce pierde,....avem McDOnalds.....Circ..dunare...motoare..rock...winmarkt shopping center...concursuri...set cauciucuri...bonuri de benzina...feete buunee rau...bautura...paza..:cheers:>...nisip...piscina..vreme calda...service-uri de motociclete...si nu in ultimul rand...Oameni Adevarati..:*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy:

 

@Merckx: esti binevenit in cadrul clubului. Pentru a deveni "membru cu acte inregula" te asteptam maine seara in jurul orelor 19:00 la terasa Gradinita, locul unde se aduna membrii clubului. Pentru mai multe detalii chiar acum iti trimit un PM cu numarul meu de telefon si alte informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy:

 

@Merckx: esti binevenit in cadrul clubului. Pentru a deveni "membru cu acte inregula" te asteptam maine seara in jurul orelor 19:00 la terasa Gradinita, locul unde se aduna membrii clubului. Pentru mai multe detalii chiar acum iti trimit un PM cu numarul meu de telefon si alte informatii.

 

 

@Merckx:Just me voia sa zica ASTA SEARA la terasa Gradinita care se afla la intersectia Coshbuc cu Tecuci!!

Nu a fost atent ca atunci cand a postat era deja MIERCURI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunosc destui oameni care ar dori sa vina asa k am dat mai multe detalii, pe forumul www.metalhead.ro/forum despre aceasta intalnire. or sa vina si cativa de acolo, dar care nu au motor

eu una pot doar sa admir aici pe forum :baldy: nu am motor, si nici bani pana acolo...so poate k o sa vina si timpu meu.

bafta baieti si felicitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca pot sa ajut cu ceva ma ofer voluntara :baldy:

e numai bine daca te oferi voluntara...cu cat sunt mai multe fete..cu atat e mai bine...ptr detalii...Privat :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...