Sari la conținut

Plimbare la mare 23 sau 24 oct


Karelys
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere ca vremea pare sa fie ok, ma gandesc sa dau o fuga pana la mare sambata sau duminica.

Destinatia Constanta (cam 450-500 km dus-intors) ca sa nu plec foarte devreme cand e frig si sa nu fac mult din drumul de intoarcere pe intuneric. Ritmul mai de incepatori: viteze legale, opriri destul de dese. :laugh: Cel mai probabil pe A2 dar nu exclud nici drumul vechi prin Lehliu.

Mai e cineva interesat sa vada cat de rece-i apa pe vremea asta? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca vremea pare sa fie ok, ma gandesc sa dau o fuga pana la mare sambata sau duminica.

Destinatia Constanta (cam 450-500 km dus-intors) ca sa nu plec foarte devreme cand e frig si sa nu fac mult din drumul de intoarcere pe intuneric. Ritmul mai de incepatori: viteze legale, opriri destul de dese. :laugh: Cel mai probabil pe A2 dar nu exclud nici drumul vechi prin Lehliu.

Mai e cineva interesat sa vada cat de rece-i apa pe vremea asta? :D

 

 

As veni si eu pt o ciorba si un medicament la petea in 2 mai; vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si io, doar daca e sambata. Duminica am treaba...

Ai venit din Italia? Eu zic să facem un munte, să admirăm culorile toamnei... vremea va fi bună

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu stiu sigur, s-ar putea sa merg la valenii de munte unde are fratele meu un teren; oricum va recomand drumul vechi; e mai frumos si mai calduros; sau ar fi o treaba si mai misto pe drumul prin adamclisi, cu bacul de la calarasi

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu stiu sigur, s-ar putea sa merg la valenii de munte unde are fratele meu un teren; oricum va recomand drumul vechi; e mai frumos si mai calduros; sau ar fi o treaba si mai misto pe drumul prin adamclisi, cu bacul de la calarasi

 

Dacă vi cu motorul, poate facem drumul până la Văleni împreună

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amanati Valenii pt. saptamana urmatoare, ca-i festival de tuica acolo si hai la mare, am auzit ca au ciorba tare buna acolo, Filozofule :laugh:

 

Unde, la Nudibar? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu deocamdata nu stiu daca mai pot sa merg pe undeva weekend-ul asta :P Posibil sa ma saboteze job-ul :laugh: O sa aflu pana spre seara. Pana atunci, propuneti voi variante de ore/rute/loc de intalnire/etc si ma alatur si eu daca pot. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa scapam de bac mergem pana la cernavoda si de acolo o luam spre ion corvin; mai departe propun de la deleni sa o luam pe drumul prin negru voda care ne scoate direct in 2 mai; la intoarcere cat mai scurt ca se lasa seara; sunt sanse bune sa vin, cine se mai baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...