Sari la conținut

Fz6 Vs Er6-n Vs Hornet


dilivio
 Share

Postări Recomandate

salutare.Sunt nou, asa ca luati-o incet.

vechea dilema...vreau motor si imi plac cele pe care le-am enumerat.

Sincer ca si aspect prefer ER 6-n, iar pe locul 2 ar fi yamaha.Pretul este chiar un pic mai bun la er 6-n, dar vreau sa stiu cum se comporta la drum si daca este ok pentru un incepator.

 

multa stima...astfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alege motocicleta care te reprezinta.Fiecare posesor i-si vede motocicleta ca cea mai buna din gama.Conteaza ca tie sa-ti placa modelul.Performantele si fiabilitatea sunt ok pt fiecare model din cele avute in vedere de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-12807-1157811448_thumb.jpgSalutare. Sincer si eu am fost in aceeasi situatie-sau mai bine zis dilema- ca si tine. Am fost cel putin o luna de zile pe la toate reprezentantele de la noi(eu sunt din Buc) pt ca vroiam sa am motor in ziua cand imi luam A-ul...asa ca pot sa-ti spun ca m-am cam urcat pe mai toate. Mi-au placut mult si Honda si Suzuki si Yamaha dar,spre surprinderea poate a altora m-au incantat cel mai mult Ducatti si Kawaski.Nu pot spune ca sunt un tip nehotarat din fire-dimpotriva- asa ca m-am invartit vreo 2 saptamani intre multistrada si monster de la ducatti si er 6 f de la kawasaki,asta pt ca ideea mea de motor era carenat neaparat. Nu contest faptul ca si varianta naked este super,chiar imi place f mult dar mie imi plac mai mult motoarele carenate.Pana la urma am ales un ER 6F ded la Kawasaki tinand cont si de diferenta de pret(cca 1200-1500eur cip) dintre cele 2. Dar tine un sfat: ascultati inima cand vrei un motor.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...