Sari la conținut

Carburatoare Keihin


Raptoru_alb
 Share

Postări Recomandate

Am achizitionat 2 carburatoare Keihin am sa joc de cuvinte si elemente cu poza, în Primul coaja de PE CE motocicleta provin si jigleorsi lipseste ONU în laterale au lipsă de membranele Cauciuc vb de ambele carburatoare, de îngrijire CE cu jigleor stie ca putea sa inlocuiesc si CE sunt servanda membrană DIN acestea laterale, daca sunt cineva ASA CEVA piese carbur.sau pt Dau elemente bere binenteles Banu si ...????

post-19794-1288027699_thumb.jpg

post-19794-1288027755_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am achizitionat 2 carburatoare Keihin as vrea sa stiu de pe ce motocicleta provin ,ii lipseste un jigleor iar în laterale au lipsă 2 membranele Cauciuc vb de ambele carburatoare,cu ce jigleor as putea sa inlocuiesc si ce membrană din cauciuc as putea sa inlocuiesc daca are cineva piese carbur,sau carburator dezmembrat pt piese,dau bere si banu binenteles..!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am achizitionat 2 carburatoare Keihin as vrea sa stiu de pe ce motocicleta provin ,ii lipseste un jigleor iar în laterale au lipsă 2 membranele Cauciuc vb de ambele carburatoare,cu ce jigleor as putea sa inlocuiesc si ce membrană din cauciuc as putea sa inlocuiesc daca are cineva piese carbur,sau carburator dezmembrat pt piese,dau bere si banu binenteles..!!

post-19794-1288029614_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beat cu siguranta nu! tras/fumat? :D

 

As vrea sa iti spun ca nu am tras nimic si nici nu am baut ,totul se datoreaza am lasat traducerea de pe google activata si din aceasta cauza sa produs aceasta greseala de scriere...!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...