Sari la conținut

Accident Pe Victoriei?


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bah,mergi tu cu 30/ora cu motorul ? Sa fim seriosi !!! Toti smecherii astia cu fitze in cap,care cred ca pot conduce motoare,.....isi merita soarta !!! :baldy:

 

 

JET de aici!. Lasa-ne!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma fatza de fantoma care te mai si dai motociclist care habar nu ai cum se aude un motor (toba lucrata si toba stoc-suzuki gsx-f),eu sunt cel care eram in spatele lui,si a mea se aude la 40h k la 80 cum spui tu care nu ai ars o toba in viatza ta de carnat ars ce esthi,si usurel cu afirmatiile sa nu cumva sa ajungi in locul lui cu motorul ars,dar mai intai sa nu te arzi tu prietene,omu a spus ce a avut de spus pt voi sa fiti informati si tu te bucuri de raul altuia,halal de tine si nu vrem asa oameni prin preajma noastra,pt cei care nu sthiu motorul sa dus aprox. 15m taras,la o viteza de 80h iti spun eu k se duce de nu il mai vezi,si motorul lui Adi nu avea nici buloane asa k te rog sa te mai gandesti cam ce viteza a avut.Sper sa nu te cunosc vreodata k nu te vad bine.Pt toti ceilalti va doresc numai bine si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, unu si cu unu fac doi. Mai subtire cu atacurile la persoana, ca o dati in SF-uri si amenintari aiurea.

 

Omul a explicat din pct lui accidentul, cei care ati fost acolo sau puteti dovedi ca a fost altceva, faceti-o. Dar nu mai dati cu batul prin gard.

 

@kawa_perry, nu stiu daca esti clona cuiva sau esti doar proaspat venit, dar daca incepi de la primul tau post cu din astea, nu te vad bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire, am descoperit ca saracul Banderas nu e singurul de pe forum ce are nevoie de ajutor!

Supun atentiei voastre un alt "caz" shi anume cazul lui Myando.

Se pare ca ea a avut grija ca mai nimeni sa nu afle faptul ca are o problema majora cauzata de o cazatura de pe motocicleta, problema ce se manifesta prin dureri cumplite din luna februarie, la nivelul coloanei vertebrale de la mijloc la noada!

Deshi a fost consultata de medici de diverse specialitati (neurochirurgi, reumatologi, ortopezi), nimeni nu reuseste sa puna un diagnostic shi respectiv sa o trateze!

Radiografiile sunt normale inclusiv RMN-ul!

Cu toate acestea, Myando sufera cumplit, nu se poate misca, apleca, iar activitatea ei la munca se desfashoara in conditii deloc placute shi trebuie mentionat ca moralul ei e la pamant shi e singura avand companie DOAR patul de suferintza!

E timpul sa incercam sa o ajutam shi pe ea cu ce putem!

Cunostinte printre doctori, malai daca e nevoie....

Sunteti de acord?

 

decat sa ne certam ca tampiti mai bine am avea grija de alti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te mai stresa omule ca nu are rost, el nu va intelege niceodata :cheers: ...el a fost motociclist de fitze o perioada acum s-a lasat si vezi ca are doi uzeri, e genul de om care crede ca toti au ceva cu el si ca el e perfect :cheers: .Bafta si bine ca esti sanatos si te poti certa cu astfel de prostii :baldy:

Pana la a afirma ca ma cunosti ( si nu ai cum ),mai bine spune-le oamenilor de aici cum ai avut tu accident la mare,cum ai fost ajutat si ce scarbos te-ai purtat cu cei care te-au ajutat ! Asta ca sa stie lumea ce sfant posteaza si arunca cu pietre !

 

 

Inca o data scuze daca am folosit un limbaj mai neadecvat! Nu asta a fost intentia...Am auzit de nu stiu cate accidente in ultimul timp de genul :

- conserva a intors in fata mea...

- conserva nu a dat prioritate...

- conserva a oprit brusc...

Oameni buni, daca acesti oameni erau ceva mai prudenti si nu alergau asa,nu se intamplau aceste accidente !

Asta m-a deranjat...nici unul nu spune: daca aveam viteza mai mica poate il evitam !

Aprilia mea (este si noua) schimb la 3000 ture si are deja 50 pe ora!

Pacat de toti acesti copii care mor pe capete,si trecand peste vina legala a soferilor,singurul motiv este VITEZA EXCESIVA si TERIBILISMUL !

Toate cele bune ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la a afirma ca ma cunosti ( si nu ai cum ),mai bine spune-le oamenilor de aici cum ai avut tu accident la mare,cum ai fost ajutat si ce scarbos te-ai purtat cu cei care te-au ajutat ! Asta ca sa stie lumea ce sfant posteaza si arunca cu pietre !

Inca o data scuze daca am folosit un limbaj mai neadecvat! Nu asta a fost intentia...Am auzit de nu stiu cate accidente in ultimul timp de genul :

- conserva a intors in fata mea...

- conserva nu a dat prioritate...

- conserva a oprit brusc...

Oameni buni, daca acesti oameni erau ceva mai prudenti si nu alergau asa,nu se intamplau aceste accidente !

Asta m-a deranjat...nici unul nu spune: daca aveam viteza mai mica poate il evitam !

Aprilia mea (este si noua) schimb la 3000 ture si are deja 50 pe ora!

Pacat de toti acesti copii care mor pe capete,si trecand peste vina legala a soferilor,singurul motiv este VITEZA EXCESIVA si TERIBILISMUL !

Toate cele bune ! :baldy:

 

Era bine daca postai in acest mod.

 

Ai fost prea agresiv cu tenta de atac la persoana in primul post.

 

Chestia ca sunt accidente pe care nu poti sa le eviti nici la 50 la ora. In orice caz poti sa zici: daca aveam mai putin scapam. Sunt muuulte cazuri in care eu am zis: daca mergeam mai repede scapam. Unele accidente sunt de genul: locul nepotrivit si ora nepotrivita. Poti merge spre exemplu cu 40 kmph pe banda unu, si sa iti iasa un bot de dacie fix in fata ca omul vrea sa se asigure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la a afirma ca ma cunosti ( si nu ai cum ),mai bine spune-le oamenilor de aici cum ai avut tu accident la mare,cum ai fost ajutat si ce scarbos te-ai purtat cu cei care te-au ajutat ! Asta ca sa stie lumea ce sfant posteaza si arunca cu pietre !

Poti sa fi stresat ca tot cu lucruri la mana a doua ramai, furate de la altii draga ghostfaceriderBafta si pser sa numai aud de tine.

Esti un frustrat de doi lei si o cuvant urat cu doua fete ...cred ca stii lucrul asta ...daca nu sa stii ca toti tovarasii tai stiu lucrul asta aaaa si uitate pe mess la status ca e pentru tine.Oricum man ai vorbit agresiv si urat.Tot la mana a doua ramai asa cum te-am cunsocut mai distrugi si pe altii.Bafta

Pacat d acidentul tau omule si sper sa revii cat mai repede pe strada motorizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti un frustrat de doi lei si o cuvant urat cu doua fete ...cred ca stii lucrul asta ...daca nu sa stii ca toti tovarasii tai stiu lucrul asta aaaa si uitate pe mess la status ca e pentru tine.Oricum man ai vorbit agresiv si urat.Tot la mana a doua ramai asa cum te-am cunsocut mai distrugi si pe altii.Bafta

Pacat d acidentul tau omule si sper sa revii cat mai repede pe strada motorizat

Stiu asa m-am nascut si acum e timpul s-a ma bag la somn :baldy: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...