Sari la conținut

Spania, Portugalia Iunie 2011


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

n-avem noi norocula asta ;) glumeam

 

fantanile care canta - o anumita zi , dar nu mai stiu care canta

 

canta in fiecare zi.

 

Doru,baga un ochi si AICI pt Barcelona si altele.

 

 

PS: ce variante ai gasit de transport mobra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: ce variante ai gasit de transport mobra?

 

nici una. daca cineva stie ceva va rog dati-mi de stire. oriunde de la genova incolo unde e aeroport, sa economisesc macar 2 zile. asa la trieste o pot trimite dar fac o zi, nu merita.

p.s. f frumoase si pozele si vfr-ul, citesc tot cand am nitel timp.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am auzit de intalnirea de la faro, de fapt cam tot e tine de spania mi-e strain. am sa merg cu avionul peste vreo saptamana la barcelona, vizitez acum sa nu mai pierd timpul la anul. care este cartierul sau punctul de reper in barcelona cu cele mai multe atractii unde sa caut hotel? sagrada familia inteleg ca este undeva mai izolata.

 

Din Piata Catalunia faci o tura intraga cu "Hop on hop off", asculti in casti pe unde treci si vezi in treacat ceea ce este de vazut, dupa care te duci sa vizitezi metodic ceea ce ti-a facut cu ochiul in timpul plimbarii cu autobuzul. Din HOHO te poti da jos unde vrei in anumite statii, vizitezi si apoi te sui din nou.

Hotel bun si pret onorabil: H Rialto pe str. Feran - vezi pe Booking (perpendiculara pe Rambla, de-acolo poti merge oriunde pe jos).

 

Spor,

DS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc. e ca la new york din ce zici cu autobuzul ala. am rezervat deja la best western in zona plaza catalunya, mi-a mai spus cineva. prefer hotelurile din marile lanturi pt ca sunt toate la fel si nu iti ofera surprize.

sau Roma, tot asa cu doppeldecker

sa ne tii la curent ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

halllo, am ajuns in Faro acu 2 ani fara sa stiu numic de oras. Cred ca la intanirea moto poate fi ceva deosebit. .. inca de la intrarea in oras vei avea o surpriza placuta...nu-ti spun ce ...du-te si vezi ;)))

 

 

 

 

 

 

nu am auzit de intalnirea de la faro, de fapt cam tot e tine de spania mi-e strain. am sa merg cu avionul peste vreo saptamana la barcelona, vizitez acum sa nu mai pierd timpul la anul. care este cartierul sau punctul de reper in barcelona cu cele mai multe atractii unde sa caut hotel? sagrada familia inteleg ca este undeva mai izolata.
Editat de spectra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau o sapt, am sa inchiriez o masina 2-3 zile sa merg nitel pe coasta. e destul de scumpa si masina si parcarea, 25 eur/zi la hotel. am sa ma uit unde vine faro si daca e in raza de actiune trec si pe acolo.

Mesaj completat

masina la barcelona vw golf nou 1 sapt costa 124 eur inclusiv asigurare si tva. firma sixt. pomana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...