Sari la conținut

Cine Ma Poate Ajuta?


blondu
 Share

Postări Recomandate

M-am saturat de problemele cu platinile...si as vrea sa mai prind ceva vreme faina toamna asta !

Are cineva o pompa de frana cu maner de pe fata (ETZ) ?

 

 

Drum uscat si toamna lunga !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei man , nu te ambala!Topicul este derutant...

Aprinderea poate o doresti electronica , cea ce insemna cu totul altceva!

Se gaseste la orice magazin cu piese de Dacia, este produsa la Tg. Mures si te costa 300.000.Instructiunile de montare le gasesti in cutia de ambalaj. :baldy:

Iar alta data cind ceri ceva trebuie sa incerci, sa faci un efort sa fi coerent.Nu este foarte dificil sa stii!Poti chiar discuta cu cineva inainte de a pune o o ntrebare aiurea pe care sa se straduie sa o inteleaga freo' 9 mii de citititori ai a cestui form...

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei man , nu te ambala!Topicul este derutant...

Aprinderea poate o doresti electronica , cea ce insemna cu totul altceva!

Se gaseste la orice magazin cu piese de Dacia, este produsa la Tg. Mures si te costa 300.000.Instructiunile de montare le gasesti in cutia de ambalaj. :baldy:

Iar alta data cind ceri ceva trebuie sa incerci, sa faci un efort sa fi coerent.Nu este foarte dificil sa stii!Poti chiar discuta cu cineva inainte de a pune o o ntrebare aiurea pe care sa se straduie sa o inteleaga freo' 9 mii de citititori ai a cestui form...

 

Hei "man" :

 

1. nu cred ca vorbim de acelasi tip de aprindere

 

2. ti-am mai scris odata, mai usor cu lectiile..k ? (daca poti ajuta, este ok, daca nu lasa pe altii)

 

3. nu-mi mai vorbii tu de coerenta... (ceea nu "cea", cand nu "cind", fii nu "fi" , intrebare nu "ntrebare" , vreo nu "freo", forum nu "form")...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Pepsi

 

Eu speram sa gasesc aici...pe forum ceva "binevoitori"...care sa ma ajute....dar se pare ca am gasit contrariul..

Cum sa nu, daca gasesc ceva...te anunt.

Am vorbit cu Zoli la Tg Mures si n-are aprinderea completa (nu gaseste o parte...)

Frana am rezolvat-o de la Vultur din Reghin!

 

DECI: are cineva aprindere "electronica" pt ETZ ?????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...