Sari la conținut

Ce A Patit?


Alex_83
 Share

Postări Recomandate

Stiu sigur ca nu vin cu carb paco pt ca rusul e mandru de tara lui si scrie pe piese sdelano v sssr.Cel putin pe majoritatea pieselor.Acum mai nou vad ca scrie made in russia. Nu prea cred ca sta rusul sa importe piese din india cand le poate face in siberia. Macar vreo litera chirilica ai vazut pe pacco? Daca scrie sdelano v sssr inclusiv pe far si semnalizari crezi ca nu scriau ceva in rusa si pe carb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

da-i ma drumu si da-i foc la tigaia aia

 

 

da de unde stii tu ma cu ce carb vine minsku din fabrica ?? lucrezi in belarus si noi nu stiam ? kktu ala de manual e tradus la futui masa , daca pui ulei cat zice acolo se duce dracu toata cutia uita-te la ala facut de aia cu clubu din vietnam ca minskurile vin si cu k-56 si cu pacco care e dupa parerea mea un carb excelent fata de k-65 cu conditia sa fie original

 

 

nu este original pacco, nu te mai agita degeaba! sau poate ca e bine, mai slabesti si tu! k-65 este un carb foarte bun de altfel, trebuie doar folosite jigloarele corespunzatoare! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...