Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

cred ca vom mai merge joi sa o hranim pe fata; atunci ne putem vedea ca sa facem planul; beatrice nu uita sa te interesezi de calmante sa o molesim un pic: sa intrebi si cantitatea raportat la greutate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: spank me,mama...I'm a naughty boy ! Mai,si-am vrut sa-i iau,de ziua ei,si-o pereche de cizme d-alea...Nu de alta,da' asa,sa fie mai inalta si sa mai "normalizeze" furca aia.Ca zici ca are paratraznete,la cat ies telescoapele...

Hai bre, lasa vrajeala, ia zi, te scot maine la un cartof si un cico? :smoke:

Cine mai vine maine la o prajitura? Ca niste copii cuminti ce estem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha...Las' ca stiu ca tu,acuma...Voodoo,magie alba si neagra...Rugaciuni la toti zeii...Ca maine sa ploua,ca sa ai motiv sa scapi ! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe la ce ora v-ar conveni? Eu ies la 16.30 de la munci, si de la ora aia sunt disponibila, dar sa nu fie nici foarte tarziu, ca am drum lung de facut si-s obosita rau. :cheers:

Mesaj completat

P.S.: Dariane, poa' sa "ploaie", poa' sa ninga, acum am costum de ploaie (merci Alex! :lol: ); cel putin pana imi iau eu unu' ! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteam sa-ti dau si eu...Oricum,treci sa-ti dau genuncherele alea.Imi tot stau in cale.Si-asa nu le folosesc,le tzin degeaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem nevoie de masina, eu am un prieten dar nu e nimic sigur; daca va vedeti azi postati aici, poate ajung si eu; valo poate vii si tu azi la intalnire ca sa ne dai amanunte despre locul unde o ducem

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi va dati intalnire(ce romantic!), da' unu' nu spune ce si cum in legatura cu rapirea din padure...tineti-ma la curent...vine cineva cu masina?

am vb cu sor-mea si o duce direct la unitate...

Zi "Py$$y", te scot la un CHEC, "deseara"? Asta asa, tot in spirit romantic! :cheers:

 

La fata o sa mergem sambata sau duminica, sa o luam. Cu ce masina, inca nu stim, dar incropim noi ceva pana atunci...

Zicea Mihai ca vorbeste cu cineva, sa vedem ce face si el, si daca nu e, ne mai gandim. ;)

 

L.E.: Ma gandeam sa ne vedem undeva prin Dr. Taberei - Cringasi, sau ceva asa... Ca e mai aproape de Mihai (care are putina treaba p-acasa) si de Alex (poate-l convingem sa-si mai scoata putin nasu' din carti si din functii, ecuatii, teoreme... :smoke: :lol: ).

 

Mihai, zi-ne cofetarii prin zona, ca eu vreau dulce! :D

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem nevoie de masina, eu am un prieten dar nu e nimic sigur; daca va vedeti azi postati aici, poate ajung si eu; valo poate vii si tu azi la intalnire ca sa ne dai amanunte despre locul unde o ducem

 

 

Azi chiar nu am cum, din pacate. Alerg sa iau bateria aia ca sa fac vaca sa mearga cum vreau eu...si asta pana in we. ca sa fiu partasa activa la rapire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem nevoie de masina, eu am un prieten dar nu e nimic sigur; daca va vedeti azi postati aici, poate ajung si eu; valo poate vii si tu azi la intalnire ca sa ne dai amanunte despre locul unde o ducem

 

 

Azi chiar nu am cum, din pacate. Alerg sa iau bateria aia ca sa fac vaca sa mearga cum vreau eu...si asta pana in we. ca sa fiu partasa activa la rapire!

 

Beatrice, ai un bobarnac din partea mea pt cat de "echipata" mergi pe mobra! te-am vazut ieri, bestie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi chiar nu am cum, din pacate. Alerg sa iau bateria aia ca sa fac vaca sa mearga cum vreau eu...si asta pana in we. ca sa fiu partasa activa la rapire!

Aha... Te dai mare, tare, si cu inclinatii BDSM, si cand te provoc, te faci ca ploua... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ajut eu cu masina....doar sa fiu anuntat din timp.

Pai zi tu cand ar fi mai OK, pentru tine, sambata sau duminica. :smoke:

Presupun ca veniti si voi azi la o prajitura, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silviule ai datele de contact ale motociclistului medic veterinar cu care ne-am intalnit la seawolves? ne-ar putea ajuta cu un calmant pt fata ca e cam agitata; mai e o problema: trebuie mers saptamana asta sa o mai hranim, ca nu o putem lua prea slabita si daca ii dam mancare multa in ziua rapirii poate vomita in masina

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai zi tu cand ar fi mai OK, pentru tine, sambata sau duminica. :lol:

Presupun ca veniti si voi azi la o prajitura, nu?

 

 

daca aflam mai din timp, nu imi mai faceam planuri pt ca nu vreau sa ratez sa o infig pe Trixa cu nasu'-n prajitura!!

solicit o reiterare a istoriei cat mai curand....

 

lav iu, lital uici! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai zi tu cand ar fi mai OK, pentru tine, sambata sau duminica. :smoke:

Presupun ca veniti si voi azi la o prajitura, nu?

Pt. mine e ok oricand...doar sa stiu inainte sanu-mi fac alte planuri.

Da....vin si eu la o prajitura, chiar stiu un loc f. bun cu laborator propriu unde sunt super prajituri si au preturi bune ( o prajitura 3,9 lei si un suc 3 lei) si au si terasa.

 

silviule ai datele de contact ale motociclistului medic veterinar cu care ne-am intalnit la seawolves? ne-ar putea ajuta cu un calmant pt fata ca e cam agitata; mai e o problema: trebuie mers saptamana asta sa o mai hranim, ca nu o putem lua prea slabita si daca ii dam mancare multa in ziua rapirii poate vomita in masina

 

Faza cu calmantul este destul de ilegal avand in vedere ca substanta aia este interzisa, si se administreaza injectabil.

Daca facem rost de o lesa este ok.....mai merge cineva cu mine si o tine sa nu treaca la volan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. mine e ok oricand...doar sa stiu inainte sanu-mi fac alte planuri.

Da....vin si eu la o prajitura, chiar stiu un loc f. bun cu laborator propriu unde sunt super prajituri si au preturi bune ( o prajitura 3,9 lei si un suc 3 lei) si au si terasa.

 

 

 

Faza cu calmantul este destul de ilegal avand in vedere ca substanta aia este interzisa, si se administreaza injectabil.

Daca facem rost de o lesa este ok.....mai merge cineva cu mine si o tine sa nu treaca la volan.

 

 

pai de ce e interzisa? credeam ca exista o pastila ceva ca sa dai la animale cand le transporti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, cofetaria aia, se poate sa fie pe undeva prin Dr Taberei? :smoke:

Sau pe unde e, mai exact?

 

Despre pastile mai bine intrebam la o farmacie veterinara, sau daca nu, asta e, o luam si asa. Ca daca sta cineva cu ea in permanenta, nu mai latra dupa noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai de ce e interzisa? credeam ca exista o pastila ceva ca sa dai la animale cand le transporti

Pai isi faceau drogatii fel si fel de chestii....si a fost declarata ilegala si se foloseste doar de catre medicul veterinar....practic este un anestezic care in doza mai mare ... doarme definitiv.

De pastila nu stiu nu am auzit......cel mai bine intreb un medic veterinar daca exista ceva care sa ne ajute.

Mesaj completat

Marius, cofetaria aia, se poate sa fie pe undeva prin Dr Taberei? :smoke:

Sau pe unde e, mai exact?

Cofetaria este pe langa circul de stat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vorbit si eu,cu un amic,doftor veterinar. Ca s-o ametzeasca,ar trebui Fenobarbital sau Diazepam. Atentie,sunt scumpe rau de tot...Ca sa nu vomite,ar trebui Metoxil-nu-stiu-cum,care se administreaza prin injectare.Daca nu trebuie intra-venos,pot sa-i fac si eu,injectia aia.Seringi ,am cu snopul (mde...sunt diabetic).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne bagam la injectii sau substante dubioase; eu credeam ca exista ceva simplu gen extraveral; o furam treaza si in deplinatatea facultatilor ei, cate o mai avea in urma infometarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...