Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Prezenta... Mi-e somn... Ma doare capu'...

Ce facem pana la urma?

 

Eu tre' sa ma duc s-o iau pe Valo din Otopeni. :laugh:

Se poate intarzia cu jumate de ora?

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gata, am trezit-o si pe Valo... Deci se poate intarzia nitelus?

 

Marius, intalnirea va fi OMV-ul de la City Mall de la Pieptanari, Sura Mare, Eroii Revolutiei, dinspre Giurgiu. In jur de 11.30 (ca unii mai sunt intarziati - nu dati cu pietre :laugh: ).

 

Eu ma duc sa ma pregatesc, ca pana ajung eu...

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze

 

 

ENeida trebuie luata de acolo; deocamdata avem promisiuni de la cry_angel si valo

 

 

Mihai, nu stiu cum sa-ti zic, dar ENeida tocmai a fost adjudecata de VALO, adica de sora ei!!!

 

 

faceti treaba si dati-mi de stire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm am o nelamurire . M-am uitat la ultima poza si am vazut foarte putin spatiu intre roata fata a ltd/en ului lui Betrice si cadrul mobrei . E cumva modificat unghiul furcii ? nu de altceva dar eu am ditamai spatiul intre cadrul mobrei si furca/roata fata . Sau imaginatia imi joaca feste ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti joaca feste... :laugh: Ia uita-te la jug,in fatza turometrului...Nu vezi ce mult s-a scos in sus,capatul telescopului? Ca sa fie "lasata" mobra cat mai mult posibil,ca stapina nu-i manechin de 1,80 m...Normal ca s-a micsorat si spatiul ala...!

Ma da' ce ochi de vultur,ai...!

Apropo...sa nu uit...Week-end-ul viitor,vezi c-o sa-ti trimit cablul ala de turometru.Daca nu cumva reusesc sa ajung eu,la Vama Veche,atunci ti-l trimit printr-un prieten,care-o sa mearga acolo,cu masina.Ii dai lui,filtrele alea,pt. demoazela...

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW deci avem unde s-o ducem? atunci organizam rapirea in weekend-ul viitor? valo iti merge purcica, era de la baterie problema?

 

 

Avem unde s-o ducem! si crede-ma, Mihai ca o sa-i mearga foarte bine si cel mai important, va fi libera si iubita(politistii aviatori chiar iubesc animalele!).

 

Problema e bateria manca-o-ar paduchii si puricii ENeidei..miercuri sau joi imi iau baterie si va tin la curent cu "noutatile"..vreau sa ma plimb in weekend!!!

 

ps: si eu am ochi de vultur:Demoazela tre' sa se vopseasca(acum astept cuminte sa mi-o iau de la belly dancer)

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dariane spune-mi te rog ca va veni in weekendul 10-11 iulie deoarece weekendul asta plec calare pe mobra pana la Durau jud Neamt . Singura mea speranta e sa nu ma ude prea tare ploaia :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah,amicul asta,vroia sa mearga-n vama,week-end-ul asta,care-a fost...da' a renuntzat din cauza vremii.De-aia presupun c-o sa vrea sa mearga-n urmatorul.Oricum,vara de-abia-ncepe...am destui prieteni,care merg la mare-n Vama Veche/2 Mai.Inclusiv subsemnatu'.Rezolvam schimbul,in 2-3 sapt.,cel mult.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem unde s-o ducem! si crede-ma, Mihai ca o sa-i mearga foarte bine si cel mai important, va fi libera si iubita(politistii aviatori chiar iubesc animalele!).

 

Problema e bateria manca-o-ar paduchii si puricii ENeidei..miercuri sau joi imi iau baterie si va tin la curent cu "noutatile"..vreau sa ma plimb in weekend!!!

 

ps: si eu am ochi de vultur:Demoazela tre' sa se vopseasca(acum astept cuminte sa mi-o iau de la belly dancer)

 

 

Multumim toti in numele ENeidei; pune motorul la punct daca vrei sa participi la rapire, ca trebuie sa parasim locul infractiunii rapid, pana nu apar politistii aviatori :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] stapina nu-i manechin de 1,80 m...

Bine bre, te gasisi tu sa comentezi, fotomodelule! ;)

Eu sunt un "manechin" in miniatura... :lol:

 

Problema e bateria manca-o-ar paduchii si puricii ENeidei..miercuri sau joi imi iau baterie si va tin la curent cu "noutatile"..vreau sa ma plimb in weekend!!!

 

ps: si eu am ochi de vultur:Demoazela tre' sa se vopseasca(acum astept cuminte sa mi-o iau de la belly dancer)

1. Nici puricii nu se baga la bateria aia nenorocita, cate probleme ti-a facut...

2. Stiu, incep deja sa mi se vada "originile"... Sunt blonda naturala... :smoke:

 

P.S.: Pedeapsa, cu prima ocazie! :cheers:

whip.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine bre, te gasisi tu sa comentezi, fotomodelule! ;)

Eu sunt un "manechin" in miniatura... :lol:

 

 

1. Nici puricii nu se baga la bateria aia nenorocita, cate probleme ti-a facut...

2. Stiu, incep deja sa mi se vada "originile"... Sunt blonda naturala... :smoke:

 

P.S.: Pedeapsa, cu prima ocazie! :cheers:

whip.gif

 

 

Te-am dat de gol(pe principiul "rade ciob de oala sparta")..this is SPARTA!

 

 

ps: be my Dominatrix!!!!

 

 

@Filosofull: totul va fi bine..in legatura cu rapirea din serai..daca vreti, incerc sa vb sa avem "intariri" mascate:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am dat de gol(pe principiul "rade ciob de oala sparta")..this is SPARTA!

ps: be my Dominatrix!!!!

O sa fiu o dura! domina.gif

 

Acum vorbind serios, inainte de "Rapirea din padurea fermecata", trebuie sa ne vedem si noi o data sa punem la punct un fel de plan, sa stabilim cu cine o luam de acolo (cu o masina), si mai ales cand. Ideea e, cum zice si Mihai, sa ne tiram repede... :smoke:

Deci, propuneti o zi de intalneala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baga tu,multe emoticoane d-alea,cu tanti cu biciuri...Si sa vezi ce-o sa-si schimbe @VALOXM nick-ul...in VALOSM :smoke: ...

On topic:Organizati intalneala de reparatii,si discutia legata de potaie,in acelasi timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baga tu,multe emoticoane d-alea,cu tanti cu biciuri...Si sa vezi ce-o sa-si schimbe @VALOXM nick-ul...in VALOSM :smoke: ...

On topic:Organizati intalneala de reparatii,si discutia legata de potaie,in acelasi timp.

 

 

Darianeeeeeeeeeeeeee.....ia vezi tu?! ce se vede-n zare?! :lol:..uite-o pe Bebe...dar vai! nu e imbracata ca o belly dancer!..ce zici, Dariane?! SM?

post-44872-1277730332_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: spank me,mama...I'm a naughty boy ! Mai,si-am vrut sa-i iau,de ziua ei,si-o pereche de cizme d-alea...Nu de alta,da' asa,sa fie mai inalta si sa mai "normalizeze" furca aia.Ca zici ca are paratraznete,la cat ies telescoapele...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...